Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takaja

Jakie aplikacje na telefon z iOS?

Polecane posty

Hej od niedawna posiadam iPhone 5... Nie wiem ile będę go jeszcze posiadała, bo trochę mnie wkkurza. Czy znacie jakeiś fajne aplikacje na iOS które warto zainstalować? Takie do codziennego użytku. Mogą być też jakieś co lepsze gierki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro post jest w Luznej Jezdzie, to ja polecam apliakcje w postaci miekkiej sciereczki do wycierania ekraniku. ;) Do tego jakis tetris i oficjalna aplikace Mistrzost Swiata w Brazylii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dużo jeździsz to zainstaluj sobie Yanosik. Apka ta nawiguje i informuje co się dzieje na trasie. Oczywiście nei mówię tutaj omałych Psichwólkach i innych drogach lokalnych ale raczej o ekspresówkach, autostradach i drogach krajowych - czyli tam gdzie ruch jest największy.

Jeżeli lubisz biegać to dobrymi aplikacjami są Endomondo oraz RunKeeper. Obe mają zbliżone funkcjonalności. Tzn monitorują trasę, tempo, wysokość nad poziomem morza. Możesz też wrzucić przebytą mapkę na FB - aby pochwalić się znajomym jaka to ty sportsmenka jesteś :)

Ja osobiście korzystam też z aplikacji wykop, allegro, TVN Player i jeszcze paru innych. Jeżeli szukasz czegoś konkretnego to rzuć okiem tutaj http://yourapps.info/aplikacje-na-iphona witryna z recenzjami. Jest ich tam obecnie ponad 2,5 tys.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...