Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Mam jednak wrażenie że plecak jest dla chłopaka, a torba dla faceta. Bo mniej więcej tak u większości z wiekiem (głównie po szkole średniej) to się zmienia. Oczywiście nie mówię że plecak sam z siebie jest dziecinny, o ile jest w odpowiedniej kolorystyce, oczywiście biggrin_prosty.gif. Facet nie będzie dobrze wyglądał z plecakiem z my little pony czy innym hello hitty, raczej.

I torba jest poręczna, nie trzeba zdejmować żeby coś do niej włożyć lub coś w niej znaleźć i wyjąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wiesz, po prostu uznałem, że noszenie ciężkiego plecaka jest bez sensu kiedy do szkoły nosisz długopis, ołówek i kilka zeszytów, ewentualnie absolutnie niezbędne książki. Ty pewnie dalej masz tam piórnik i zestaw kredek tongue_prosty.gif

Pls, zawsze mam żelazny zestaw podręczników, ilość kanapek, która zamieniłaby germę w pełnoprawnego człowieka, oraz dwie butelki wody.

W najcięższych dniach tygodnia mój plecak osiągał masę 7-8 kg. tongue_prosty.gif

MAM PEŁNOPRAWNE 58KG I MI STARCZY

a po dzisiejszym dniu pewnie 59 :c

Taka waga plecaka to przecież norma, zwłaszcza w gimnazjum. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, po prostu uznałem, że noszenie ciężkiego plecaka jest bez sensu kiedy do szkoły nosisz długopis, ołówek i kilka zeszytów, ewentualnie absolutnie niezbędne książki. Ty pewnie dalej masz tam piórnik i zestaw kredek tongue_prosty.gif

Pls, zawsze mam żelazny zestaw podręczników, ilość kanapek, która zamieniłaby germę w pełnoprawnego człowieka, oraz dwie butelki wody.

W najcięższych dniach tygodnia mój plecak osiągał masę 7-8 kg. tongue_prosty.gif

MAM PEŁNOPRAWNE 58KG I MI STARCZY

a po dzisiejszym dniu pewnie 59 :c

MUJ BORZE TO OKROPNIE

Wszyscy wiedzą, że waga kobiety powinna się kończyć na 5 lub 0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynom plecaki bardzo pasują, o ile oczywiście taki plecak jest ładny, a nie ta ohyda Germy. Kobieta zaś lepiej wygląda z torebką.

Sam jesteś ohyda. :P

Biało-czarna kratka jest śliczna i daje +10 do hipsterstwa. :3

Wszyscy moi znajomi z klasy twierdzą inaczej.

Ewentualnie używają szafek. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fun fact: wiecie że przy ubieraniu manekina trzeba go nieźle zmacać, bo włożyć cokolwiek na coś tak sztywnego jest strasznie trudno?

Fajną masz pracę.

Meh. Macanie plastikowych tyłków i klat to dosyć... dziwne doświadczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biało-czarna kratka jest śliczna i daje +10 do hipsterstwa. :3

Każde +x do hipsterstwa, daje -(x*10) do inteligencji.

W-wcale nie!

Hipsterzy w ich workowatych spodniach, czapkach i czarnych, wielkich na pół twarzy oksach są bardzo inteligentni i obyci...

Fun fact: wiecie że przy ubieraniu manekina trzeba go nieźle zmacać, bo włożyć cokolwiek na coś tak sztywnego jest strasznie trudno?

Fajną masz pracę.

Meh. Macanie plastikowych tyłków i klat to dosyć... dziwne doświadczenie.

Przypomniały mi się odwiedziny "Niewidzialnej Wystawy" w Warszawie. Odgadłam przez macanie, gdzie była rekonstrukcja rzeźby "Dawid".

Chyba nie muszę mówić, co wymacałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniały mi się odwiedziny "Niewidzialnej Wystawy" w Warszawie.

Ugh, tak bardzo żałuję że nie byłam ;_;

nie, nie dlatego, że nie mogłam pomacać Dawida

Jak będziesz iść, pod żadnym pozorem nie bierz ze sobą płci męskiej, no chyba, że rodzina albo zaufani znajomi.

Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...