Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
To kup. Co się będziesz przejmowała. smile_prosty.gif
Bobe mnie rozumie! biggrin_prosty.gif

No to zaryzykuj i kup, ale potem nie płacz, że na kontroli celnej jednak prześwietlili paczkę i doliczyli 500 złotych od siebie.

W takim wypadku, skoro jest płatność z góry, będą chcieli te 500zł przy odbiorze, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 500 złotych* pójdzie do urzędu celnego. Płaci się przy odbiorze. Sprzedawca nigdy w życiu tej kasy nie zobaczy, a i może mu się ostro dostać po kieszeni jeżeli na kontroli wyjdzie, że rzeczywiście oszukiwał na wartości przesyłki.

* liczone na oko, pewnie wyszłoby mniej (bliżej 400)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 500 złotych* pójdzie do urzędu celnego. Płaci się przy odbiorze. Sprzedawca nigdy w życiu tej kasy nie zobaczy, a i może mu się ostro dostać po kieszeni jeżeli na kontroli wyjdzie, że rzeczywiście oszukiwał na wartości przesyłki.

* liczone na oko, pewnie wyszłoby mniej (bliżej 400)

Świetnie. ._.

Ale zawsze można też przyjąć optymistycznie, że uiścił cło...

kup to z fifą i sprzedaj/wymień fifę

lol, po co sprzedawać/wymieniać? 15 podobnież ssie, a fifa sama w sobie zła nie jest

tym bardziej, że będzie pretekst, do załatwienia drugiego pada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie garnituru do matury i wesela(nie mojego) dostałem beret, jako że zostawiłem tam całkiem sporo kasy. Nie wiem po co, ale teraz mam beret. Jednak wystarczy dodać do tego neckbeard, specyficzne zachowania, poziom dziewictwa podniesiony o 11 leveli iii....

ml5jTGm.jpg

M'lady

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyszla z Polski juz dwa tygodnie temu, ale ze sam polecialem wtedy do Afryki Polski, to sie minelismy i odebralem ja dopiero dzis. Jednoczesnie kieruje podziekowania do Xerbera i Diriana za porady i pomoc w wyborze sprzetu:

aVl3Tw0.jpg?1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...