Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Jak jesteś ekspertem zapraszam do dyskusji do komórkowego :D

I argumenty proszę ^^

Może być niedopasowany do Twoich potrzeb, ale nie beznadziejny.

Tak jak w sumie te trzy główne systemy operacyjne na telefonach.

Beznadziejne to dzisiaj mogą być twory w stylu FirefoxOS które przez pewien czas nie wiedziały co to znaczy optymalizacja, czy jakieś fanowskie ROMy Androida.

A nie systemy już przez pewien czas rozwijane i dopracowane przez największych.

Chyba że ktoś pójdzie w stylu Symbiana, czyli z fajnego systemu zrobią kuposystem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Myślałem, że określenie 'jestę expertę' jest wystarczająco sarkastyczne...

Nie znam się, mówię z poziomu użytkownika, który jest zmuszony używać WP od marca.

Co do beznadziejności:

Mam ten telefon może z 5 miesiący, do tej pory nie udało mi się znaleźć niektórch opcji (które w androidzie odnajdowałem bez problemu), mnóstwo funkcji jest niewygodnych albo nieintuicyjnych (np. dodawanie kontaktów - nie możesz NAJPIERW dodać kontaktu z imieniem, a potem wpisać numer telefonu, zawsze jesteś zmuszony do wpisania telefonu najpierw). Zainstalowałem 6 aplikacji i tylko jedna z nich nie miała crasha co kilka uruchomień (te same appki na androidzie działają mi bez problemu).

Generalnie gdybym ten telefon kupił za własne pieniądze, to bym się chyba pociął ze złości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows phone na Lumii 635

Nie mam opcji 'stwórz nowy kontakt' bedąc w książce telefonicznej. Żadnego plusika, nic. Muszę z poziomu dzwonienia wpisać numer telefonu i potem kliknąć "zapisz".

EDIT:

@up

No na to nie mam żadnych argumentów akurat. Nawet dałem Ci plusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ale serio, wynająłbym cię jako pomoc domową, zamieszkalibyśmy razem, od czasu do czasu zrobiłabyś jakieś pranie, a z raz na miesiąc posprzątała. Gotować nie musisz, ale byłoby miło jakbyś kupiła czasem trochę jedzenia żebym z głodu nie umarł. Normalnie jak wyjdziesz za mąż to będziesz to robić za darmo, a ja ci za to zapłacę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emqi - Dobre custom ROMy to szanuje. Nawet do pewnego czasu miałem szacunek do twórców Cyjana dopóki im nie odbiło.

Ale jest w tym wuchta niedorobionych kuporomów

@Zygfryd -

Z tym zaproszeniem to nie pisałem na poważnie ;)

Co do kontaktów, jesteś w zdecydowanej mniejszości, też mam plusik :P

Do tego nie widziałem crashy, pomijając jakieś dziwne kupoaplikacje które nie wiem po co pobierałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ale serio, wynająłbym cię jako pomoc domową, zamieszkalibyśmy razem, od czasu do czasu zrobiłabyś jakieś pranie, a z raz na miesiąc posprzątała. Gotować nie musisz, ale byłoby miło jakbyś kupiła czasem trochę jedzenia żebym z głodu nie umarł. Normalnie jak wyjdziesz za mąż to będziesz to robić za darmo, a ja ci za to zapłacę!

Plot twist: Nerv0 jest tym gościem z My Doll House.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...