Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ogólnie to Germa robisz problemy jakbyś kupowała luksusowy samochód na który zbierałaś 15 lat albo brała kredyt na mieszkanie który będziesz spłacać do emerytury. Wbijasz na allegro, ustawiasz nowe i cenę od najniższej, kupujesz pierwszy model który wygląda legitnie i po problemie. Opcjonalnie wbijasz na ceneo czy innego skąpca, szukasz gdzie najtaniej i zamawiasz. Potem wbijasz na allegro, olx albo gametrade, zamawiasz jakąś używaną gierkę (taką jaką chcesz a nie jaką ktoś ci łaskawie wsadzi do zestawu a za którą i tak zawsze dopłacasz) żeby było na start i w 15 minut sprawa zamknięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie yo.

@b3rt

Gdzie Twoje wyrozumienie? Może pierwszy raz w życiu ma kupić coś za taki piniondz i się stresuje dziewczyna.

No właśnie!

1400zł nie mam normalnie w portfelu i tym bardziej na co dzień nie wydaję tyle na raz.

Pewnie kupię tamten zestaw z muve i poszaleję z gierkami.

Dziękuję za rady, uwagi, docinki etc. Miło było!

trep, ale to macbook kosztuje krocie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie służy do gier

czyli na szrot

@germa polecam iść do pracy na kasę, jak się regularnie ma pieczę nad kilkoma tysiącami to i wydawać takie kwoty łatwiej biggrin_prosty.gif

siostra miała kiedyś pieczę nad kasą w OBI, obracała przeważnie dziesiątkami tysięcy, aż w końcu posądzili ją o jakąś pomyłkę, przez którą miałaby oddać 10k i rzuciła robotę

wydawać może łatwiej, ale jak trzeba takie kwoty wyłożyć? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko do patrzenia na dobry design tak jak użytkownicy Maca biggrin_prosty.gif

@up. Dobry spoiler.

Na PS3 były kody, ale (ja tak to odbieram) w zamian za płatne usługi społecznościowe (multi) na PS4 można kupować gry z drugiej ręki - wkładasz i grasz. Oczywiście najpierw gra się instaluje, potem możesz grać (lub poczekać aż najpierw ściągnie się aktualizacja 1-2GB itp).

@Germa. Jak dla mnie zestaw z 3 grami wychodzi tutaj najlepiej. Jak nie spodoba Ci się Driveclub to chętnie (w dobrej cenie) go od Ciebie przygarnę biggrin_prosty.gif

Oczywiście nie oferuję samych najlepszych perełek na PS4 ale na początek będzie idealny.

No i tak jak mówią wyżej - używki gier idzie dorwać za bezcen (Minecraft 20-30 zł, Infamous 50 zł itd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz wyglądu to nie ma nic ciekawego. Jedyne co mi się podobało (na początku) to animacje ikonek, ale im dłużej pracowałem na tym ustrojstwie, tak moja nienawiść do niego rosła coraz bardziej. Ostatecznie chłopaki zainstalowali albo Linuxa, albo Winde (nie wiem jaki, ale wiem, że inny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 były kody, ale (ja tak to odbieram) w zamian za płatne usługi społecznościowe (multi) na PS4 można kupować gry z drugiej ręki - wkładasz i grasz. Oczywiście najpierw gra się instaluje, potem możesz grać (lub poczekać aż najpierw ściągnie się aktualizacja 1-2GB itp).

Hmm, to mnie mocno zachęciło do kupienia PS4. Na szczęście ja nie będę miał takich problemów jak Germa, bo zawsze robię zakupy mniej więcej tak, jak opisał to b3rt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że komputer niektórym osobom nie służy tylko do gier?
Niestety, niektórzy nie potrafią tego pojąć tongue_prosty.gif

W sumie na Macu pracowałem tylko raz w życiu, w technikum. Nie było tak źle.

Pracowałam na Macach w technikum przez rok

Było źle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Germa - wiesz że komputer niektórym osobom nie służy tylko do gier? smile_prosty.gif

Wiem, ale hejtuję MacBooka bo sama chciałabym coś od apple'a, ale mnie nie stać, bo jest mega drogi. ._.

Germa serio? Spodziewałem się jednak z Twojej strony wypowiedzi na trochę wyższym poziomie.

nVidie Quadro też hejtujesz bo jest droga?

Myszki 3D też hejtujesz bo są drogie?

Tesle też hejtujesz bo jest droga?

Weź pod uwagę że jak kupujesz Maca to masz też cały pakiet oprogramowania, a samo wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Same baterie w Macach to jakiś geniusz.

Co nie zmienia faktu że te komputery mają swoje ułomności i są po prostu nie dla każdego. Takie życie

Sam się przymierzam do zakupu Maca, głównie ze względu na możliwość pisania aplikacji na iOS/OSX, a to się zapowiada dość przyszłościowy biznes.

A bardziej mi sie opłaca kupować takiego Aira jako dodatkowo laptop na uczelnie, niż takie Mac Mini i kupolaptop na Windowsie.

Szczególnie że będę miał 1000zł taniej bo przyjedzie do mnie z Ameryki ze znajomą

A w sumie iPhone nie mam aktualnie dlatego że po jakiś 6 latach użytkowania mi się znudził ten system

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 były kody, ale (ja tak to odbieram) w zamian za płatne usługi społecznościowe (multi) na PS4 można kupować gry z drugiej ręki - wkładasz i grasz. Oczywiście najpierw gra się instaluje, potem możesz grać (lub poczekać aż najpierw ściągnie się aktualizacja 1-2GB itp).

He? Kody na PS3 miało na oko może z 15 gier i dotyczyły tylko do korzystania z multiplayera (jak ktoś nie gra po sieci to 99% używek będzie działać normalnie).

iOS/OSX

Nie potrzebujesz Maca żeby pisać na iOS/OSX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...