Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zestaw drogi. Dell przy drogim kursie dolara oferuje tańsze zakupy z przesyłką z Ameryki :v

Olej ten zestaw i skup się na zestawie z: Batman: AK/Wiedźmin 3/The Last of Us (można wyrwać taniej za np. 1500) czy Bloodbourne.

Driveclub nie jest średni, jest po prostu mało imponujący i trafia w gusta specyficznych ludzi. Pograsz 10 godzin i już masz dość (chyba, że lubisz symulatory), bo największym plusem tej gry to grafika (mi się nie podoba system jazdy). The Last of Us to must have - 120 zł to cena nowej gry na największym portalu z aukcjami w Polsce. Osobiście zapłaciłem 170, ale zależało mi na tym, abym nie musiał czekać na przesyłkę. Jak już powiedziałaś "Must have", szczególnie, że w cenie mamy dodatek do gry (50 zł w kieszeni). LittleBigPlanet 3 to nic nowego - zagrałem raz i prócz innego pada i światów to gra niczym nie imponuje. Dzieci też ten tytuł olały także lepiej chyba już kupić Minecrafta, którego dostaniesz za 30-40 zł na ogłoszeniach lokalnych.

Z dobrych jeszcze zestawów to na pewno GoD 3 z Infamous: Second Son, ale 1700 to za dużo za te dwie gry - przynajmniej dla mnie.

Zobacz czy w RTV Euro AGD nie ma promocji PS4 + gra za 1zł lub 2 gry za mniejsza cenę. Jak sprawdzałem to oferta była całkiem imponująca bo za 1600 zł był PS4 + Bloodbourne czy inne dobre tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może też kupić ps4 za 1400 i kupić Bloodborne za 100

Wolę dopłacić 50-100 zł do PS4 i kupić w normalnie wyglądającym sklepie (witryna internetowa/aukcja allegro). Mimo ubezpieczenia i tej całej pomocy oferowanej przez support allegro to jakoś do teraz nie ufam "tanim aukcjom". Zawsze znajdzie się coś do czego można się przyczepić - albo zbyt prosta strona (mało profesjonalna), albo zbyt dużo podejrzanych pozytywnych komentarzy.

PS. Germa - ja na twoim miejscu doliczyłbym 30zł/msc bo Playstation Plus jest w moim mniemaniu wart swojej ceny. To co oferuje nam ta płatna usługa jest mega tanie. Gdzieś słyszałem, że można dorwać kody za grosze na ileś tam dni, ale ja tam nie ufam takim akcjom i kupuje na PS Store

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trójka najlepsza

HeXs, jestem ciekawa, gdzie widziałeś te promołszyn konsola + wporzo gierka za 1500zł. Poniżej 1600zł nie ma dosłownie nic (no chyba, że ktoś uważa Majnkrafta, LBP3 albo The Order za coś godnego uwagi).

Zestaw, który najlepiej wypadł cenowo to limitka z Batmanem za 1680zł z przesyłką.

http://allegro.pl/sony-playstation-4-ps4-batman-limited-sklep-gdansk-i5587616965.html

Uwielbiam Batmana i może bym kupiła ten zestaw, ale trochę bul pupy, bo w tej samej cenie może być, o:

http://allegro.pl/konsola-sony-ps4-500gb-3-gry-zestaw-gracza-i5597047689.html

cholera, no ;_;

problemy polskiej młodzieży

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to zawsze czytaj oferty. Masz zamiar wydać ponad 1000zł, więc włóż w to trochę wysiłku i dobrej woli.

Nawet jak się wydaje mniejsze pieniądze to powinno się czytać dokładnie oferty, szczególnie na Allegro. Strata 20zł tak nie boli, ale po co robić z siebie głupka w internecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...