Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Tak w ogóle to od dzisiaj konsolowe gierki w Biedronce. Sam z reguły nie zwracam na takie rzeczy uwagi (bo w 99% rzuca się parę gier na sklep, z reguły kupowatych), ale dzisiaj i tak jadę na zakupy do biedry to rzucę okiem co tam jest ciekawego. Był ktoś na polowaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Biedra powinna przestać się kompromitować z tymi grami, trzy pudełka: Zoo Tycoon na X360, South Park ze złą ceną (w gazetce był za 40, w sklepie za 60) i AC2. Tyle z wielkiej wyprzedaży. Szkoda, za 4 dyszki bym łyknął FF13 żeby w końcu dograć do końca, no ale jak nie to nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 30 niezłych i bardzo niezłych woblerów sumowych (takie przynęty na taakie ryby). Niektóre już pływały, niektóre popływają, gdy ja będę pływał w niedzielę i byle do jakiejś zdobyczy 1,8m+ :)

Poza tym kusi mnie iPhone 6, ale wciąż mi się odechciewa przy każdym sprawdzeniu cen :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

Mnie znowu kusi coś z Androidem. Uwielbiam WP i jestem mega zadowolony ze swojej Lumii, ale brakuje mi strasznie Clash of Clans (opcjonalnie Samurai Siege), Fallout Shelter czy mobilnego Hearthstone'a. iPhone jest spoko, ale absolutnie nie za taką cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Androidy już irytują przez ciągły, niezmienny schemat, czyli psucie się hard i sypanie się software'u w okolicach drugiej rocznicy życia. Do tego po dwóch latach są warte tyle, co nic, a coś, co chciałbym sobie sprawić zazwyczaj oscyluje w granicach 1,2-1,4k. Przy braku jakiegokolwiek zarobku za poprzedni telefon, który zazwyczaj już nie nadaje się do sprzedaży iPhone'y są całkiem rozsądną opcją, jeśli zignoruje się cenę pierwszego. Gdybym mógł go kupić jak mój brat swojego 5s za 2050zł rok temu, pewnie bym się skusił. A tak dzięki mocnemu dolarowi nie ma mowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

iPhone wbrew pozorom nie trzyma ceny aż tak bardzo. Albo inaczej, trzyma cenę tylko ciężko go sprzedać. Sam swojego 4S puściłem za jakieś naprawdę marne pieniądze bo bujałem się z nim po serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych blisko 3 miesiące bez żadnego sensownego zainteresowania (wymiana za Galaxy Trend to nie jest sensowna opcja :P) aż w końcu dałem na licytację od 1 zł BCM i poszedł za dużo mniej niż ludzie wystawiają. Odnoszę wrażenie że ludzie jednak wybierają tańszego Androida/WP a jak kogoś już stać na iP to kupuje nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Still

O właśnie to obecnie przeżywam. I z poprzednim fonem. I z poprzednim też. Ten jest o tyle najlepszy, że się nie wiesza kompletnie, tylko z jakiegoś powodu nie mogę przewinąć palcem w bok by odebrać i muszę bawić się w blokadę ekranu i ponowne odblokowywanie, ale i tak irytuje jak każdy mój poprzedni Android u schyłku swojego żywota u mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Mnie na ogół podłączenie do ładowarki tak obciąża ten żałosny system, że dostaje freeza na jakieś 15-20 sek. Akurat starczy, by każdy, kto nie jest dupkiem i natrętem się po prostu rozłączył.

Co ciekawe wcześniej Antek nie był takim obciążeniem dla tel. To się dzieje od jakiś... 3 lat?

Kup WP :>

Mjej litość...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię WP, ale to nie tylko Lumie. Nawet chyba była wersja HTC One (m8) na kafelkach a i od czasu do czasu jeszcze inne firmy coś wypuszczą w różnych półkach cenowych.

A android- nie słyszałem o aż takich problemach na współczesnych telefonach. Telefony z mniej niż 1gb ramu i z 1 rdzeniem lub dwoma, ale bardzo kiepskimi będą się dławić, ale to wszystko. No i grunt to kupować telefon w którym producent dużo nie miesza w systemie. Im "czystszy" android tym lepiej. Z mojej Moto G 2 jestem cholernie zadowolony, a to bardzo średnia półka. Aplikacji pełno poinstalowane a śmiga jak marzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem Watch Dogsa i Bloodborna - oba tytuły są genialne :3 Moja kolekcja na PS4 powoli robi się coraz większa. Chociaż z ostatnich zakupów i tak najbardziej cieszy mnie odświeżona wersja Oddworlda.

Dzisiaj wykupiłem Playstation Plus bo się skończył no i zamówiłem trzeci tom Tokyo Ghoula, YAY!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A android- nie słyszałem o aż takich problemach na współczesnych telefonach.

A ja mam wręcz przeciwnie, nie znam człowieka który by nie narzekał na stabilność i szybkość Androida po 1-2 latach od zakupu, bez względu na to czy mówimy o flagowcu czy chińczyku za 500 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, ale to pewnie dla tego, że nie zawalam telefonu żadnymi programami i wszystko co na nim mam jest tam absolutnie od samego początku. Nie robiłem z nim absolutnie nic poza wrzuceniem na niego odrobiny muzyki. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...