Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Lol, ale jesteście. Długie spódnice są wyczepiste. Oczywiście nie wszystkie, mnie nie podobają się na przykład takie zwykłe, proste, bez udziwnień, nudne. Chcę mieć jakieś wcięcia, tu trochę krótszą, tam trochę dłuższą, z KIESZENIAMI... A zresztą, po co ja to piszę. tongue_prosty.gif Germa nie ma gustu, a faceci tego nie rozumieją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego kobiece spodnie/spódnice nie mają kieszeni.

Ja też nie. Ale czasem, w jednej na milion spódnic/spódniczek można znaleźć normalne kieszenie! Ze spodniami akurat nie mam problemów. W szortach za to mam jakieś parodie kieszeni.

hej, długie spódnice są super spoko, chociaż zawsze mi się wydaje że jest w nich strasznie gorąco

A to zależy od materiału, kroju itp. Jak jest cienka, zwiewna, to nie ma prawa być w niej gorąco. Chyba że jest 35 stopni w cieniu...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja myślałem, że Kath chodzi nago, kiedy jest 35 stopni w cieniu...

Kto powiedział, że nie chodzę? :> W takie upały we wszystkim jest za gorąco, nawet we własnej skórze, jak Still słusznie zauważył. :D

Przy 35C to się w jeansach chodzi.

Nie jesteś człowiekiem.

pff, po Wenecji łaziłem w jeansach i czarnych adidasach

a temperatura wynosiła jakieś 45 stopni Celsjusza

Ty też nie jesteś.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te tłumaczenia nie są aż tak beznadziejne jak piszesz. :P

Poza tym lubię mieć komiks po polsku na półce. W oryginale kupuję tylko takie, które mają małą szansę ukazać się na naszym rynku. Oczywiście ta zasada ostatnio się nie trzyma, patrząc na to, co się dzieje na rynku teraz. :) Ale to dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...