Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość michaszenko

Na niebieskim gdy miałem jakieś 10 lat prawie wpadłem pod rozpędzonego białego malczana zjeżdżając z wielkiej górki na osiedlu. Centymetrów brakowało, do dzisiaj jak sobie to przypomnę to brr..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie bym musiał się rozejrzeć za nowym rowerem. Na starym bardzo mi się ciężko jeździ (jest po prostu ciężki, niewygodny i ma za szerokie opony). Tak to jest jak za dzieciaka kupowało się rower dla wyglądu, a nie wygody...

Kolarzówka, tak, to jest rower, który chciałbym mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam takiego farta, że przy mojej mieścinie jest sporo dobrych terenów do jeżdżenia kolarzówką. W samym mieście z resztą też. Tak bardzo chciałbym się zdobyć na to, żeby pojechać do Bydgoszczy, czy Torunia rowerem, ale to trzeba mieć przy sobie zapasową dętkę i pompkę. Pompkę mam jedynie samochodową, z wejściem na samochodową zapalniczkę, także tego. Nie mam zamiaru z drugiej strony kupować drugiej takiej samej pompki, tylko, że ręcznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wasze posty to cierpię, bo nie mogę jeździć na rowerze ;_;

boś za gruba? ;]]

Poważnie, co stoi na przeszkodzie?

Tak bardzo chciałbym się zdobyć na to, żeby pojechać do Bydgoszczy, czy Torunia rowerem,

Mam znajomego, który co rok okrążał rowerem Polskę. Teraz czuje się na to za stary, więc przestał jakieś dwa lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...