Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

tak

np. nie wyobrażam sobie, żeby granie w gta sa na padzie sprawiało mi przyjemność

znając życie dedy odnosiłabym x razy częściej przy normalnym celowaniu (automatyczne naprowadzani = pls)

no fajnie, dzięki ps3 poznałam fabułę, przeszłam misje poboczne, ale poza tym?

łazić po tej ogromnej mapie ni trochę mi się nie chciało, czyli to, co zajmowało mi jakieś 60% spędzania czasu przy gta sa, przy v zajęło mi jakieś 1%

na pc to już co innego

Bo nie umiesz grać na padzie, ja mam odwrotnie jak muszę w coś grać na klawiaturze to gram w grę chwilę i odkładam, bo to strasznie niewygodne, plecy bolą od nachylania się i palce się wykrzywiają.

Mam dokładnie tak samo. Do tego stopnia że kupuję drugi raz te same gry na PS3 żeby nie musieć w nie grać na PC (chociaż do tego przyczynił się również zepsuty pad). Granie na kompie jest dla mnie cholernie niewygodne i gdyby nie gry których na konsoli nie ma (PoE, HotS, grywalny CS:GO) to pewnie w ogóle zainstalowałbym sobie Linuxa i odpalał kompa tylko do internetu i prac biurowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Plot Twist - nowy pad do PC kosztowałby cię mniej, niż podwójne wersje gier na obie platformy.

Nawet nie wiesz co to jest plot twist

czy FA działa także na Linuxie?

Niestety nie, to wielki minus linuxa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyl

Musisz się nauczyć czytać całe zdania, a nie wyrywać wyciągnięte z kontekstu elementy które ci pasują:

Granie na kompie jest dla mnie cholernie niewygodne i gdyby nie gry których na konsoli nie ma (PoE, HotS, grywalny CS:GO) to pewnie w ogóle zainstalowałbym sobie Linuxa i odpalał kompa tylko do internetu i prac biurowych.

To jest clue zdania, fakt o zepsutym padzie powoduje że jak mam ochotę zagrać np. w Metal Gear Rising to wolę go sobie kupić za 30 zł. niż kombinować nad nowym padem i grać na PC na którym gra mi się niewygodnie.

Pytanie - czy FA działa także na Linuxie?

Nie, nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy FA działa także na Linuxie?

Nie, nie działa.

Natychmiast instaluj Linuxa. :D

Nasuwa mi się pytanie - jeśli podłączysz pada do PC i możesz sterować postaciami tak jak na konsoli, to czemu gra jest tak niewygodna i dyskomfortowa dla ciebie? Pad to pad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo komputer ma mniejszy monitor, jest przy biurku przy którym mam fotel biurowy, mam przy nim gorszy sprzęt audio itd. W alternatywie mam całkiem niezły telewizor z podłączonym kinem domowym, wygodną kanapę na której mogę się rozwalić z padem i wygodnie sobie grać nie patrząc na wymagania sprzętowe produkcji, nie przejmując się żadnymi durnymi DRMami itd. Oczywiście ktoś może powiedzieć "komputer też sobie możesz podłączyć do TV" co wiązałoby się z przemeblowaniem w pokoju i/lub ciągnięciem dodatkowej serii przewodów, ale dla mnie wygodniejsze było po prostu kupienie konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

No tak, czyli obwiniasz komputer, za to, że nie masz drugiej kanapy. J No niby można ale mi nie chodziło o otoczenie zewnętrzne, tylko o samą grę. Po uruchomieniu, czy jest jakaś różnica?

a np. mam drugi fotel, a nie tylko jeden w dużym pokoju i dzięki temu mogę wygodnie grać i przed komputerem. 23' monitor i głośniki Creativea też dają radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kompem to najgorsze jest to, że muszę się garbić, mam niewygodne krzesło z tymi drewnianymi cosiami i mi kręgosłup w to wchodzi, i nogi muszę na nim mieć, bo w ten syf pod biurkiem ich nie włożę. Jedynie z padem mogę się na nim rozłożyć i oprzeć nogi o biurko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, czyli obwiniasz komputer, za to, że nie masz drugiej kanapy.

Nie, obwiniam komputer że ma mały monitor (jednak wolę 38 niż 23 cale), gorszy system audio i niewygodne usadzenie, a próby zmienienia tego wymagałyby większej pracy i zachodu niż kupno konsoli (co dla mnie nie jest zakupem szczególnie kosztownym). Dopiero co zwróciłem ci uwagę żebyś nie wycinał pojedynczych zdań i wyrazów pomijając wydźwięk całości, a ty znowu to robisz. Nie wiem teraz czy celowo próbujesz coś udowodnić, nawet kosztem pomijania faktów, czy po prostu masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

No niby można ale mi nie chodziło o otoczenie zewnętrzne, tylko o samą grę. Po uruchomieniu, czy jest jakaś różnica?

Taka że na konsoli wkładam płytkę i gram, opcjonalnie mogę pobrać jakieś łaty czy patche czy zainstalować jakieś pliki na dysku, o ile się da. Na kompie muszę zwracać uwagę na wymagania sprzętowe, na ustawienia detali w opcjach, czy sterowanie jest dobrze dostosowane do klawiatury albo pada (np. złe oznaczenia przycisków), przejmować się idiotycznymi DRMami itd. Oczywiście nie jest to obiektywna racja, komuś to może nie przeszkadzać i woleć to wszystko i mieć dodatkowe korzyści w postaci np. modów. Zależy kto co woli, dla mnie konsola jest wygodniejsza i tyle.

23' monitor i głośniki Creativea też dają radę.

rdlol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia granie na konsoli w gta < na pc jest w takim razie głównie spowodowana przyzwyczajeniem do klawy.

PS3 mam od zeszłego roku, dużo nie gram, a pecet zawsze był mi bratem, soł.

Ty, Konug, grasz od pierwszej komunii, winc się nie dziwię.

Ale co do b3rta, to już tak, dziwię się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, obwiniam komputer że ma mały monitor (jednak wolę 38 niż 23 cale)

Ze sie tak zapytam... W jakiej odleglosci siedzisz przed TV, a w jakiej przed monitorem? Bo mnie pani od plastyki w podstawowce uczyla o czyms takim jak perspektywa. ;)

gorszy system audio

Ke? Tak ogolnie, to wiesz, ze i do kompa i do TV idzie podlaczyc zestaw kina domowego?

niewygodne usadzenie

W sensie ze niewygodne krzeslo vs. kanapa? Bo jesli tak, to jakis czas temu czytalem na jakiejs zachodniej stronie analize zdrowia osob grajacych i w akapicie poswieconym kregoslupowi bylo napisane, ze dla wygody i zdrowia grania powinno sie stosowac odpowiednio profilowane krzesla gamingowe, za to garbienie sie na zwyklym krzesle tudziez lezenie na kanapie jest dla kregow niewygodne i niszczy kregoslup. Inna sprawa, ze takie gamingowe siedziska mozna stosowac zarowno dla kompow, jak i konsol...

No i nie czepiam sie samych upodoban, bo kazdy powinien ogrywac tytuly na swojej ulubionej platformie i nic nikomu do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23' monitor i głośniki Creativea też dają radę.

lel, który to napisał, bo nie wiem z kogo mam się śmiać.

BTW - zaczęli rozsyłać potwierdzenia preorderów na trzeciego Wieśka i jak się okazało mój numer rezerwacji na kolekcjonerkę to 999909. Czuję się jak jakiś /b/tard, który wstawił obrazek z Christianem Balem licząc na epicki get, a ostatecznie nic z tego nie wyszło...

za to patrząc od drugiej strony mam już quadget \( ._.)/

m2oRDFu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...