Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

1 minutę temu, Devius napisał:

A ja z ciekawości na Allegro dzisiaj spojrzałem i były dwie gitary + gra za lekko ponad 60zł. 

Na ps3? No chyba nie.
Zresztą implikado, że ktoś sprzedaje dwie sprawne gitary za pół ceny jednej => nope

6 minut temu, Accoun napisał:

>easy

Poza tym, to nie jest gra przechodzenia kampanii, tylko do masterowania i grania ze znajomymi.

No ej, wczoraj pierwszy raz zetknęłam się z tą grą, to i tak coś. :D
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
6 minut temu, Germanotta napisał:

Na ps3? No chyba nie.
Zresztą implikado, że ktoś sprzedaje dwie sprawne gitary za pół ceny jednej => nope

Na PC. Co mnie PS3 obchodzi. 
Może trudno w to uwierzyć, ale są na tym świecie ludzie, którzy sprzedają rzeczy tanio, żeby się ich po prostu pozbyć ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Devius napisał:

Na PC. Co mnie PS3 obchodzi. 
Może trudno w to uwierzyć, ale są na tym świecie ludzie, którzy sprzedają rzeczy tanio, żeby się ich po prostu pozbyć ;) 

Masz rację, nie uwierzę :P 

1 godzinę temu, yojc napisał:

Germa za bycie córką sołtysa ma +150% do ceny wszystkiego

:( 

Mały update.
Przyszły koszulki z ememetees. Koszulki imo wyglądają świetnie irl, jeśli ktoś ma z tym problem, cieszę się, że nie jest on mój. 
Zastanawia mnie tylko, czemu koszulka z Khaleesi jest kapkę ciaśniejsza niż ta z Geraltem. 
 

Spoiler

ZccdLUJ.jpg
1AwvoIR.jpg
db0KCuD.jpg

Ten wskazujący palec był do zdjęcia na snapa :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Abdicatia napisał:

Pokazałam ojcu te koszulki, stwierdził, że ta Khaleesi, to wcale do Khaleesi nie podobna, bo na tej koszulce to stara d... I gdyby nie smok na jej ramieniu, to by nie wiedział, kto to jest. :D

Twój ojciec wie kto to khaleesi? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Devius napisał:

Tak, bo książki Martina, Gra o Tron i HBO dostępne są tylko dla ludzi młodych. 

Kaman, to Polska, kraj w którym mało kto czyta książki i większość mieszkańców uważa, że TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat i TVP Info wystarczą do szczęścia.
Dla mnie to abstrakcja, żeby mój ojciec sięgnął po jakąkolwiek książkę. Nie mówiąc już o oglądaniu seriali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Germanotta napisał:

Kaman, to Polska, kraj w którym mało kto czyta książki i większość mieszkańców uważa, że TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat i TVP Info wystarczą do szczęścia.

To mieszkamy w innej Polsce, bo większość ludzi dorosłych, z którymi miałem do czynienia albo czyta książki, albo ogląda coś innego niż programy, które wymieniłaś. 

1 minutę temu, Germanotta napisał:

Dla mnie to abstrakcja, żeby mój ojciec sięgnął po jakąkolwiek książkę.

Współczuję. Gdyby nie mój ojciec, to nie wiem, czy w dniu dzisiejszym czytałbym jakiekolwiek książki z własnej woli. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nerf0 napisał:

moja memełe rżnie w diablo i herosy, wujek ogrywa po kilka razy wiedźminy i tomb raidery, a babcia ogląda drużynę A

 

5 minut temu, Devius napisał:

To mieszkamy w innej Polsce, bo większość ludzi dorosłych, z którymi miałem do czynienia albo czyta książki, albo ogląda coś innego niż programy, które wymieniłaś. 

Współczuję. Gdyby nie mój ojciec, to nie wiem, czy w dniu dzisiejszym czytałbym jakiekolwiek książki z własnej woli. 

Gdzie wy mieszkacie? ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Germanotta napisał:

Kaman, to Polska, kraj w którym mało kto czyta książki i większość mieszkańców uważa, że TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat i TVP Info wystarczą do szczęścia.
Dla mnie to abstrakcja, żeby mój ojciec sięgnął po jakąkolwiek książkę. Nie mówiąc już o oglądaniu seriali.

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: RADNY NIE CZYTA KSIĄŻEK! CZY TO NIE PRZEJAW BEZCZELNOŚCI? ZOBACZ ZDJĘCIA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...