Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

@emqi no wow, dzięki za wywód! Osobiście nie jestem przekonany do zabawy w OC (złe doświadczenia :P), więc zależy mi na jak najwyższej wydajności 'domyślnej' (chociaż w razie czego chyba jestem gotów moim i7 4770k). Nie interesuje mnie również granie powyżej 1080p (mój monitor ma 1920x1080 i większego kupować nie planuję), więc te 60FPS ze wszystkim na full kusi. Wygląd mało mnie interesuje, bo to i tak zamknięte w obudowie, liczą się osiągi i kultura pracy. Najtańszego 1070 widziałem właśnie też od Palita (ale ten już chyba ma backplate, bezpośredniej informacji nie widzę, ale piszą o dużej wadze karty). Widzę, że ma też podświetlenie o którym mówisz, ale na diabła mi to w zamkniętej obudowie. Odpuściliby sobie te ledy i zeszli jeszcze 50zł z ceny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

JetStream to jednak klasę wyższa seria Palita i backplate owszem, ma, widać to zresztą najlepiej na czwartej focie, bo pozostałe to jakieś totalne miniatury :P Ja wziąłem wersję 1060-ki (rozeszła się błyskawicznie btw) Ech, gdyby tylko RX 480 był w naszym kraju dobrze wyceniony to przeżyłbym jego marną kulturę pracy ze względu na większe korzyści z DX12 i Vulkana, a tak to będę musiał zadowolić się produktem nvidii :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, 40 zeta taniej za referenta o głośności odrzutowca i zastępującego kaloryfer :3 No, może tak źle nie jest, ale i tak powinien być w okolicach 1200 za referenta 8GB/nierefernta 4GB. Ale w Polsce takich cen raczej nie ma szans uświadczyć (niereferentów też jeszcze nie zresztą), a w import mi się bawić nie chce.

I tak, GameRock to chyba jeszcze wyżej sytuowana seria, LEDy i inne bajery dla "prawdziwych entuzjastów wśród graczy" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja tam nie widzę dużej różnicy w ich opisach, JetStream też ma LEDY i inne bajery :P tylko w opisie JetStream jest "obsługa dwóch monitorów w 4K", a w GameRock "obsługa wielu monitorów w 4K". Ale, że 4K mnie w ogóle nie interesuje (tak samo jak VR) to na diabła mi te ich bajery :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda wersja tyle samo monitorów Ci obsłuży, przecież to od specyfikacji karty zależy, a nie nałożonego chłodzenia :P O innych różnicach to sobie musisz sam wyczytać, bo ja biedak jestem i nie patrzę na takie bogate propozycje. Poza tym to koncze temat bo tu yojc patrzy i mnie zaraz skarci że nie spytałem o zasilacz zanim zacząłem polecać tudzież wypisywać inne pierdoły xD

@Up - według wykresów Intela to jestem nieszczęśliwy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, yojcem się będziesz przejmował. On to by tylko yaycował.

No nic, najwyżej jeszcze założę sobie freda w dziale porad sprzętowych, bo jak parę miesięcy temu pytałem o porady dot. kupna karty, to właśnie zalecono mi się wstrzymać z wyborem do premiery serii 10xx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Abdicatia napisał:

Kupiłam Kindle Paperwhite, dzisiaj listonosz przyniósł. Wygodnie się na tym czyta, już jednego ebooka mam za sobą. 8)

Fajna sprawa. Mam jakiś miesiąc i nie żałuję zakupu. Zdążyłem przeczytać trzy długie książki i zdecydowanie będę czytał więcej niż wcześniej. No i wielki plus za podświetlenie. Głównie tego brakowało mi w tradycyjnych książkach.

 

Nie przepłacałaś na wersję bez reklam? Raz, że nie przeszkadzają, dwa - jak komuś się nudzi to można pomęczyć support Amazona i usuwają za free bo nie są przeznaczone na nasz rynek, czy coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pewker  Kupiłam wersję bez reklam, ale i tak nie przepłaciłam, bo sprzęt był używany, od jakiegoś prywatnego gościa z Allegro. Widać, że egzemplarz zadbany, a na początek nie chciałam brać nic nowego, bo mogło mi się nie spodobać. A używanych wersji z reklamami i tak nie widziałam.

Najlepsze jest to, że do zakupu zachęciła mnie moja pani od wiedzy o kulturze.:P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kupiłam butki. Miałam kupić spodnie, ale wyszło jak zawsze. 

Spoiler

gA8FJ0z.jpg

*przepraszam za kiepskie tło, ale nie chciało mi się schodzić z łóżka
 

+ bluzka z timu winterfell :D 

Spoiler

13884434_1939831626243396_1620444276_n.j

+ duży kubek na kawę i plakat z Daenerys :D

Empik to zuo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...