Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Rysia

Sciaganie jest bardzo istotnym aspektem! Pare lat temu w USA przeprowadzono badanie na tysiacu mezczyzn jak szybko sa w stanie jedna reka sciagnac z kobiety stanik. Nie pamietam teraz dokladnych czasow, za to w pamieci utkwilo mi, ze pieciu czy szesciu facetow z tego tysiaca podczas wykonywania tej czynnosci zlamalo sobie palec/palce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZygfrydQ napisał:

Nie no, wynika tutaj jasno, że większości facetów taki stanik się nie podoba (sorry b3rt, jesteś chyba w mniejszości), a to w końcu potencjalnie facet ma na takowy stanik patrzeć, ergo, to jemu powinien się wizualnie podobać, c'nie?

Ale wiesz że ta część ubioru ma inne, o wiele ważniejsze funkcje niż tylko zadowalanie facetów? :P

Nie mówiąc już o tym że chyba jednak częściej to kobieta go widzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba kwestia indywidualnych zasad panujących między dwojgiem ludzi. Ja tam bym się kłócił, ale raczej u mnie jest inaczej niż u Ciebie :P

Co do funkcji - a i owszem, niezaprzeczalnie. Aczkolwiek dobór kolorków i niefunkcjonalnych dodatków w stylu wstążeczek, koronek i innych dupereli - tutaj gust faceta powinien być uwzględniany :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nevya

Nie no, zrobie Ci przyjemnosc i napisze, ze stanik jest calkiem calkiem. W dodatku jesli jego zawartoscia facet nie bedzie w danej chwili zainteresowany, bo np. boli go glowa, to zawsze moze wziac kredki albo flamastry i pokolorowac ten Twoj nowy element garderoby. Podejrzewam tez, ze to jest glowny powod, dla ktorego podoba on sie rysiujacej Rysi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...