Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@ZygfrydQ

Pierwsze 3 koszulki od lewej przyszly w ramach mysterious baga kupionego na JiNX - placi sie promocyjna cene, ale nie wiadomo, jaki wzor i z jakich gier sie dostanie. A Loot Crate mial koszulke z Robocopem, power armor z Fallouta od Funko, metalowa podobizne facjaty T800 z Terminatora, pina Fat Mana z Fallouta, pudelko z 300 puzzlami z obrazkiem z Matrixa i brelok do kluczy z Bioshock Infinite. Ceny - wejdz na strone Loot Crate. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, myślałem, że to dedykowany loot crate z samymi koszulkami. Oj kupowałbym. A dawać 85zł za losową koszulkę od Jinx, to ja dziękuję. Kiedyś level77 miało coś podobnego i bodajże za 25zł, mam od nich dzięki temu kilka fajnych koszulek właśnie z jinx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w sumie bez tragedii. Masz gdzieś tam może tabelę kosztów wysyłki? Bo jakoś mam problem ze znalezieniem, a nie chce mi się zakładać konta tylko po to, żeby zobaczyć cenę wysyłki rzędu 50zł... No i czym się różni Mystery Bag od Mystery Bag Premium poza 7zł różnicy? Bo albo opisów tam żadnych nie ma (nawet listy możliwych wzorów) albo mi się coś nie załadowało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

Masz gdzieś tam może tabelę kosztów wysyłki? Bo jakoś mam problem ze znalezieniem, a nie chce mi się zakładać konta tylko po to, żeby zobaczyć cenę wysyłki rzędu 50zł...

Wysylka z USA do Irlandii wyniosla mnie €8.56.

21 godzin temu, ZygfrydQ napisał:

No i czym się różni Mystery Bag od Mystery Bag Premium poza 7zł różnicy?

Inny kroj kolnierzyka (w Premium jest wyzszy) i lepsza bawelna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialoglowej swej brzemiennej owoce i warzywa z wojazy bys przywiozl, co by diete zdrowa miala i potomka zdrowego powila, a nie jakies pelne cukru niezdrowego zelki. Przyznaj sie, lasuch jestes i dla siebie je glownie kupiles! ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że głównie dla siebie, nie zaprzeczałem temu ani na sekundę! Dla niej na spróbowanie kilka sztuk raptem :P a co do owoców - nie ma tutaj niczego szczególnego, czego nie dostalibyśmy świeżego u nas na targu, więc nie widzę sensu, żeby dawać za to 5x tyle co u nas (dosłownie, wczoraj kupiłem ciabatę za prawie 4zł, a u nas to chyba 60 czy 70 groszy taka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem, działało 'tak se'. Poza tym nie przesadzajmy, kurczę. Mam dość książek po polsku i angielsku do poczytania (a ponoć gdzieś tam w planach jest więcej książek po angielsku do poczytania, tylko czekam na okazję u mojego dilera książek z amazonu przez Irlandię do Polski :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że luźna to nie miejsce na chwalenie się takim zakupem i w ogóle inb4 pics or didn't happen, ale jestem zbyt szczęśliwa by się nie pochwalić :P kupiłam sobie przez neta za dwie stówki stanik z zajefajnym, takim trochę kolorowankowym wzorem i udało mi się trafić w rozmiar i nie muszę odsyłać, choć miałam jakieś 80% pewności że się rozczaruję. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...