Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Pamiętam jeszcze, że 9kier recenzowała The Binding of Isaac Rebirth i wywołała tym potworny ból pupy. 

W sumie słusznie, bo trudno się zgodzić z jej oceną i znajomością gry w ogóle, ale rzecz jasna akceptuje i nie będę podnosił larum jak ludzie którzy tutaj się o to spinali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Germanotta napisał:

9kier wystawiła całkiem przyzwoitą ocenę. Jakiś ktoś gdzieś tam raczej by się znalazł..

Wystawiła 6 twierdząc, że to Borderlands po liftingu i przerobieniu na PvP, gdzie tylko dwa tryby są ciekawie, a i to tylko ze znajomymi i przez jakiś czas, a ciągłe silenie się na humor i "kozackość" nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Abyss napisał:

Sedinus się przypadkiem na to nie hajpował? Miło by było popatrzeć jak broni tej gry do upadłego. 

Sedinus chyba nawet zamówił pre-order. A hajpował się tak strasznie, że nawet odpalił grę dokładnie w godzinę startu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MrYoshi napisał:

Dishonored-2-CE.jpg

 

Oby maska nie okazała się tandetnym kawałkiem pomalowanego plastiku. Lubię, jak różne rzeczy zbierają kurz u mnie na półce, ale muszą przy okazji jeszcze jakoś wyglądać.

Ewentualnie odsprzedam :D

Nie myślałam, że ktoś z /lj/ się się skusi. :D
Wygląda fajnie, ale jednak preferuję figurki postaci. Inna sprawa, że mnie nie stać, a nawet gdyby było, nie widzi mi się płacić ~400zł, mimo, że zawartość jest konkretna. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...