Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Abyss, a co powiesz na to

może najpierw zagrasz, a potem się wypowiesz? :^

Fun fact: grałem dosłownie dwa dni temu u znajomego, którego ostatnio odwiedzałem. Nie ma w tej grze kompletnie nic co by mnie robiło, Arkham Origins zabiło dla mnie Batmana confused_prosty.gif

To ja powiem że MGS V jest nudne, nawet nie znam tej serii i nie grałem to sie wypowiem :v

Twój tekst może i byłby w jakiś przewrotny sposób celny Stachu, gdyby nie to, że ja znam serię Batmana, a ty nie znasz MGS :^)

To wszystko bardzo dobre checklist simy :^)

Stary, ty grasz w Destiny. To zabije resztkę twojej radości z gier. To przecież najgorszy z checklist simów - MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abyss, a co powiesz na to

może najpierw zagrasz, a potem się wypowiesz? :^

Fun fact: grałem dosłownie dwa dni temu u znajomego, którego ostatnio odwiedzałem. Nie ma w tej grze kompletnie nic co by mnie robiło, Arkham Origins zabiło dla mnie Batmana confused_prosty.gif

Tak, i na pewno w ciągu tej sesji zdążyłeś zapoznać wszystkie mechanizmy gry oraz caluśką jej fabułę.

Pls.

Latanie po Gotham nie jest maximum, które Batman może zaoferować, zwłaszcza Arkham Kinght.

No ale Origins może obrzydzać... przed pierwszym posiedzeniem AK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Batman

>fabuła jakakolwiek

Stop. Fabuła w serii Arkham jest równie ważna i ciekawa jak ta w serii Forza Motorsport.

No, do latania dodano jeszcze parę gadżetów, ruchów i batmobil. Szkoda, że najlepiej bawiłem się w Arkham Asylum kiedy tego wszystkiego nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...