Skocz do zawartości

Oceń utwór poprzednika


Sevard

Polecane posty

Brytyjski rock z lat dawno już minionych zawsze jest mile słyszany. ;) 9+/10

Skoro już po północy, to znaczy, że dzisiaj 16 czerwca, a więc rocznica pewnego koncertu, który dowiódł, że i u nas może zdarzyć się coś fajnego i niezapomnianego (również dlatego, że na początku koncertu wokalista podarł set listę i zespół wybierał kolejne utwory na bieżąco). Długo się zastanawiałem co wrzucić, ale ostatecznie wrzucam utwór, który uwielbiam, choć niestety z tym perkusistą trochę traci:

.

A tu link do całego koncertu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt podoba mi się taka muza, ale ok. Dam 6/10

Nowa wokalistka w Arch Enemy!!! Nie sądziłem że Angelę można przebić, a jednak. Dziś rano nudziłem się wybitnie i natrafiłem na ten teledysk. Ta nowa kocica pozamiatała mną całkowicie i już wiem jaką płytę kupię, gdy będę wracał do domu.

https://www.youtube.com/watch?v=InRMwptcgAo&index=2&list=FLqn2QbllrLZKHKGrGp8JsjA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sevcio - nie wiem co ludzie widzą (czy raczej słyszą) w tej piosence, jest dobra jak na disneyowe standardy, ale żeby aż taką popularność zdobyć? chociaż najpewniej to ja się nie znam biggrin_prosty.gif a podany cover - ciekawa aranżacja i wspaniałe głosy, dobrze się słuchało, ale no właśnie - Let it go, którego mam serdecznie dosyć. 7+/10

to jest sto razy lepsze (oryginał, bo nie chciało mi się szukać jakiejś wymyślnej przeróbki):

edit: tempo pisania to ja mam niezłe icon_mrgreen.gif

@ Xerber - żadnej magii nie uświadczyłem, acz spodobało mi się to bardziej niż się spodziewałem. 6+/10 mogę dać

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do utworu wrzuconego przez Kiicka to jest naprawdę rozbudowany utwór (w sumie wszystko by było, ale ciii). A tak na poważnie, to nawet fajne, żeby się wyciszyć. 7.5/10

Wczoraj w audycji Myśliwiecka 3/5/7 Piotr Stelmach przypomniał mi o istnieniu pewnego utworu:

(kurcze, jak ja dawno nie słuchałem Superunknown). Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...