Skocz do zawartości

Otwieram zmianową


Sedinus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dotychczasowa godzina zmarnowana na zabawę w konfigurowanie aplikacji po przesiadce na komputer, którego jeszcze nie używałem - najbardziej wkurzająca część bycia pracownikiem tymczasowym, przez co mogę zapomnieć o własnym biurku i migruję po całym biurze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram.

Mieliśmy migrację serwerów. Żaden system nie działa.

Mnie niedługo to czeka :v

Witam wszystkich, w końcu odkryłem miejsce dla siebie tongue_prosty.gif

Dzisiejszego poranka poważnie zacząłem zastanawiać się nad urlopem. Szczególnie, że w przyszły tydzień czeka mnie kongo bo zostaję sam w biurze, bo jeden współpracownik ma urlop, a inny wyjazd służbowy. Mam wrażenie, że nagle jak na zawołanie sypnie się serwerownia i będzie czekać mnie dużo nadgodzin biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa dni i w końcu upragniony urlop. I jeszcze jak na złość absolutnie wszystko zwaliło mi się na głowę wczoraj, także te dwa dni będą mocno nerwowe i wypchane pracą po brzegi. Do tego oba dni do 19:00, nie lubię :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 3,5 godzinki i będę miał trzy opcje:

- kontynuacja watch Dogsa lub rozpoczęcie Bloodborne'a (moje najnowsze zakupy <3 )

- wspaniały i wyczekiwany sen

- tworzenie własnej historii w World of Warcraft, czyli expenie kolejnej postaci

Oj tak, te trzy myśli (szczególnie ta druga) utrzymują mnie dzisiaj w pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało snu bo dużo pracy czy po prostu były ciekawsze zajęcia?

Spodziewałem się spokojnego piątku, a tu proszę - mam jazdę bez trzymanki :D Nagle każdy przed wyjazdem się obudził, że czegoś mu brakuje i na zmianę ogarniam telefony, maile czy sprzęt komputerowy :c Jeszcze niecałe 5 godzinek i finisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...