Skocz do zawartości

Rozwiązany: Alan Wake - Pobieranie gry przez steam pomimo instalacji z płytki


Artius

Polecane posty

Witam. Zakupiłem dzisiaj w biedronce za 20 zł grę Alan Wake < gra zawiera epizody sygnał i pisarz>. Tak więc dodałem grę do biblioteki steam i postanowiłem zainstalować to z płytki. Instalacja przebiega mozolnie. Gdy dochodzi gdzieś do 3,5 Gb, pojawia się komunikat o zakończeniu instalacji. Pomimo tego gra pobiera się ze steama ( 6.7 GB ), jakby w ogólne nie instalowała się z płytki.

1. Czy to normalne zjawisko ?

2. Czy gra pobierze tylko tyle danych, ile brakuje < to co z płytki plus steam>, czy pobierze to 6.7 Gb i dopiero będzie dało się grać ?

3. Czy dodatkowe epizody będą dostępne w grze ? < przy dodaniu gry pokazało standard edition>

Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. I tak i nie. Tak, bo to bug steama i ostatnio robi tak z niemal każdą płytką. Stare triki jak dodanie parametru czy chamskie naciśnięcie graj, co "ładowało" resztę plików (steam nadpisuje te ileśtam wgrane z płytki) już nie działają. Nie, bo na płytce jest niemal wszystko, bo pamiętam, że jak 1-szy raz instalowałem, to ssało tylko 200mb, ale Gejb nie ma czasu łatać.

2. Tyle co brakuje.

3. Powinny być dostępne z poziomu menu. O ile dobrze pamiętam to dlc są na PC w komplecie "standardowo", dlatego nie pokazało się żadne info o dodatkach/nie ma drugiego kodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...