Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanBaran

Strategic war in Europe - błąd

Polecane posty

Witam, po zainstalowaniu Strategic war ..... chciałem zagrać sobie Polską. Po naciśnięciu opcji "start" i wybraniu Polski pokazuje się okienko z informacją : zapisana gra nie jest zgodna z aktualną wersją(1.09). Egzemplarz pochodzi z dzisiejszego wydania cda. Co zrobić?

Problem rozwiązany, podaje link: http://forum.cdactio...6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że samouczków nie da się ukończyć, w jednym z opisów kampanii pisze niecenzuralne słowo. Więcej nie wiem, bo nie grałem, bo się nie da smile_prosty.gif

Skoro tak wygląda wersja 1.9, to ciekawe jaka była premierowa. Nie wiem, jak można zrobić coś takiego, a szkoda bo przypomina to (jest zerżnięte) Strategic Command, które w przeszłości grałem, a żałowałem, ż nie ma dobrego edytora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "ich" forum się raczej nic nie dowiesz. Większość postów o SWiE datuje się jeszcze na 2012 rok, nieliczne z 2013 pozostają bez odpowiedzi... Polskie i Angielskie fora są przemieszane, część w ogóle nie ma postów, pomoc techniczna leży... Jedyna nadzieja w tym że istnieje jakiś sposób tego obejścia albo fanowski patch (wątpliwe). Lepiej idźcie pograć w jakiegoś Panzer Generala czy choćby nowe Panzer Corps.

Cóż, dosyć dobitny przykład polskiej fuszerki. Nie wspominając że inne ich gry także nie wyglądają na przynajmniej poprawne w kwestii technicznej (Fall Weiss do patcha 1.07 ponoć nie był w ogóle grywalny). Eh, Polacy, Polacy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus taki, że działa już samouczek oraz można wybrać sobie państwo. Natomiast dalej gra wywala się w momencie wybrania karty "jednostki lotnicze" ze spisu.

Dokładnie ten sam problem - możemy prosić o odpowiedź czy ktoś nad tym pracuje?

A w kampanii - bodajże - 1944 roku jak "Patryk1710" wyżej wspomniał jest - chyba - niezamierzony "podpis"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...