Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dreamShow

Rozwiązany: Karta graf 450zl.

Polecane posty

Z gory przepraszam za bledy ale pisze z telefonu i nie chce mi sie pisac polskich znakow.

Dzis wyskoczyly mi artefakty na 3 letnim HD 4850 i czas na nowa karte. W zwiazku z tym szukam a wlasciwie pytam o pomoc w sprawie wyboru idealnej do 450zl. Karta bedzie smigac na rozdzielczosci 1440x900 z komponentami:

C2D E8500 3.30GHz

2 (w ciagu 2 miesiecy 4)GB RAM

beQuiet! Power Zone 550W.

Myslalem nad R7 260X.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w teorii, w praktyce na 1.0 są często problemy z kartami 3.0, rzadziej na 1.1. Problem zapewne leży w tym, że port 3.0 może przesłać więcej mocy niż 2.0, i jeszcze więcej niż 1.0. Jeśli karta wymaga przesyłu większej mocy przez port PCIe, to starszy port może nie wyrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten GTX wyglada lepiej i zdaje sie byc chlodniejszy. Nie bedzie duzej straty w wydajnosci? W strone AMD pcha mnie Mantle ktora o kilkanascie, kilkadziesiat procent podwyzsza wydajnosc. Jesli nie z pcie 3.0 to moze jakas karta z pcie 2.0?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma możliwości żeby ta płyta miała 2.0, 1.1 to już bardzo prawdopodobne, no ale w przypadku Gigabyte nigdy nic nie wiadomo.

Yojo2 podał dobrą - HD6870, choć możesz poszukać 6950. GeForce'a nie opłaca się brać, bo masz dwurdzeniowego procka, a karty nvidii (a konkretnie ich sterowniki) potrzebują ich więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakby ten radek zadzialal na 1.0 to bym sie nie zastanawial. W trybie awaryjnym nie pokazuje w CPUZ nic poza nazwami. Mam malutka nadzieje ze to jednak pcie 1.0

Ok jednak Pcie 1.0. Czyli HD 6870/6950 a z serii 7 sa tylko z pcie 3.0 tak? A z geforcow sa jakies ciekawe propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...