Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Najlepszy sieciowy shooter ever

Najlepszy sieciowy shooter ever  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No jaki?



Polecane posty

Ja z zasady daję głos na BFa. Grałem tylko w jedynkę, dwójkę i 2142, ale najbardziej upodobałem sobie niespieszne tempo tej produkcji. Bardzo lubię też UT, ale powiedzmy sobie szczerze, w sieci zostałbym zmiażdżony przez gości jadących na dopalaczach. tongue_prosty.gif Poza tym wolę klimaty realnego konfliktu, a nie jakiegoś futurystycznego turnieju.

Quakea nie lubię w ogóle. Kiedyś grałem w trójkę i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jestem naprawdę zainteresowany czwóreczką, ale czekam aż upaczuje się do sensownego poziomu. Może w okolicach wakacji sobie wezmę i kupię.

Ale 4 jeszcze nie wyszła... ostatnia część to 3,5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeśli chodzi o CoD to grałem tylko w jedynkę, dwójkę i pierwszego Modern Warfare (tylko kampanie single), ale wydaje mi się, że gry z tej serii są całkiem dobrze wykonane pod względem rozgrywki sieciowej. Nie mają tak zabójczego tempa jak Quake, czy UT, więc zasadniczo dałbym radę się w nich odnaleźć. Poza tym odpowiada mi też ich klimat i estetyka (kwestie graficzne to naprawdę rzecz drugorzędna, mnie nie kuje w oczy nawet grafika wspomnianego MW). Obecnie pogrywam sobie w Blacklight Retribution, który pod względem rozgrywki jest do CoDów porównywany i jest naprawdę całkiem przyjemnie. Mam też w planach przysiąść trochę do Planet Side 2 (zmodernizowałem kompa więc idzie wreszcie pograć na jakichś rozsądnych ustawieniach), które wygląda na fajną alternatywę dla BFów. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeśli chodzi o CoD to grałem tylko w jedynkę, dwójkę i pierwszego Modern Warfare (tylko kampanie single)

To podobnie jak w przypadku BFa, resztę możesz sobie darować.

Battlefield: Bad Company 2 to najlepszy BF po dwójce. Też dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake 3 zawsze był dla mnie wyjątkową strzelanką. Nie ważne w jakim wydaniu Arena/Team Arena/Live, ale zawsze. W U3 grałem tylko z ekipą, ale się posypała (pozdro Jel0n, mam nadzieję że Ci się wiedzie). Lubię też pyknąć od czasu, do czasu w pierwszego Crysis'a. Tylko namnożył się cheaterów jak grzybów po deszczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...