Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Fred zapominalskich

Polecane posty

Zapominam, że trzymam w dłoni długopis i wszędzie go szukam.

Kiedyś poszedłem do miejscowego sklepiku z "piątką" w garści. Po chwili zacząłem szukać pod nogami, mówię do sprzedawczyni, że mi piątak spadł, może pod ladę czy coś. Plot twist: nigdy mi nie wypadł.

tumblr_inline_mrwhqtavEn1qz4rgp.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominam o ważnych testach i przypominam sobie dzień przed nimi. Zwykle dostaję z nich dobre oceny.

Zapominam, że jaszczur nauczycielka z fizy robi kartkówkę prawie że co lekcję, i dostaję z nich jedynki i dwóje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominam o ważnych testach i przypominam sobie dzień przed nimi. Zwykle dostaję z nich dobre oceny.

Zapominam, że jaszczur nauczycielka z fizy robi kartkówkę prawie że co lekcję, i dostaję z nich jedynki i dwóje.

Arturze, na następnej lekcji widzę Cię w pierwszej ławce. Ja Ci tam jaszczura...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominam o ważnych testach i przypominam sobie dzień przed nimi. Zwykle dostaję z nich dobre oceny.Zapominam, że jaszczur nauczycielka z fizy robi kartkówkę prawie że co lekcję, i dostaję z nich jedynki i dwóje.
Arturze, na następnej lekcji widzę Cię w pierwszej ławce. Ja Ci tam jaszczura...

Oho... Kolejny Bogumił Żartosław nam tu rośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy [*].

RIP in peace.

Ja nie mam problemu z zapamiętywaniem haseł do różnych stron i kont. Za to mam problem z zapamiętaniem nazwy kont na różnych stronach (gdzie np. to, którego zawsze używam, jest zajęte). Wtedy dopasowanie nazwy do strony trochę zajmuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...