Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Titanfall

Polecane posty

Zawsze mi tego brakuje, bo zazwyczaj można w niej zdobyć dodatkowe przedmioty do multiplayer, a tu tego nie znajdziemy sad_prosty.gif.

A ja przeciwnie. Jestem fanem gier single-player, ale w takim Battlefieldzie to jest droga przez mękę. Nie dość, że przechodzisz niezbyt dobrą kampanię to jeszcze nie zalicza. Wolę żeby jedyne co łączyło singla z multi to osiągnięcia. Rozwiązanie z Titanfall jest ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwory w Titanfall?

Co prawda to wszystko to tylko plotki, ale jeżeli faktycznie w Titanfallu mogą pojawić się jakieś potwory, to gra idzie naprawdę w dobrym kierunku. No i kolejny plus dla twórców za to, że odkrywają swoje karty stopniowo (w becie pokazali Burn Cards, a z artbookiem wyjdą inne rzeczy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma znakomitą grafikę. Działania twórców i ich pomysł stoi na wysokim poziomie. Czekam na premierę i doczekać się nie mogę!

Warto zaznaczyć że ocena gry jest wysoka to i grywalność będzie także wysoka. Chyba że coś pójdzie nie tak. Jednak moje odczucie jest inne. Wiem że będzie HIT roku 2014. Organizują konkurs na wersje limitowane. Ja wziąłem udział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up znakomitą grafikę? LOL, powiedziałbym że ma w najlepszym wypadku PRZECIĘTNĄ grafikę. Silnik source robi swoje. Już nawet starusieńki Crysis lepiej wygląda, nie mówiąc o nowszych grach pokroju bf3 (specjalnie nie mówię o bf4 bo do tego to nawet startu nie ma). Gra się przyjemnie, ale z tym 'HITEM' to bym się wstrzymywał. Mnie tam strzelanie do botów nie porywa, chociaż słabszy gracz sobie może ego podbudować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

WTH? Ja mam wątpliwość czy osoby wygłaszające takie opinie odpalały tą grę na wysokich ustawieniach. Owszem gra nie ma co konkurować z takim Frostbite 2 ale też optymalizacja jest nieporównywalnie lepsza. Poza tym porównujesz to do Crysisa - jednej z najlepiej wyglądających gier, zastanawiasz się nad tym co piszesz?

Co do nazywania hitem, to osobiste odczucia i każdy ma inne zdanie. Dla mnie zapowiada się rewelacyjnie i wnosi sporo odświeżenia do skostniałego gatunku. Jednak gdy widzę taki komentarz jak powyżej, gdzie jedynym argumentem jest "bo grałem z noobami, a ja jestem pro" to wzbudza u mnie śmiech i powątpiewanie w intelekt rozmówcy. Jak na razie nie widziałem żadnego sensownego argumentu przeciw tej grze i wiele osób podziela moją pozytywną opinię. A fakt, że wydaje to EA? Okaże się po premierze, z nimi to loteria i nie przewidzisz ich zachowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up piszę o crysisie z roku 2007...Titanfalla odpaliłem na full detalach, 1920x1080 i grafika dalej ssie. Niby ma to dać płynniejszą rozgrywkę - fpsy są zablokowane na 60, co kompletnie niweluje sens tego rozwiązania. A co do bycia pro - nigdzie nie powiedziałem że traktuję siebie jako jakiegoś pro gracza. Po prostu nie podoba mi się pomysł mordowania tępych botów którego jedynym sensem wydaje mi się danie jakiejś satysfakcji mniej doświadczonym graczom. Wiem że zadawanie im obrażeń zmniejsza czas do zrzucenia naszego tytana, ale nie lepiej byłoby wyrzucić boty, dać o 4 więcej graczy na każdą stronę, ustalić maksymalną ilość tytanów na mapie i zmniejszyć ten czas o jakąś minutę? Na razie to po prostu dym i lustra - niby fajnie, wybuchy, pełno piechoty - a tak na prawdę to mapa jest pusta i szukamy wrogich pilotów. Ja preferuje walkę na piechotę - strasznie nie podoba mi się tępota auto titana który nawet nie potrafi w grunta wycelować... Wiem że z tego co piszę można pomyśleć że 'tak ma być bo ja tak chcę!', ale ja próbuję po prostu opisać jakie wrażenie wywarł na mnie gameplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://answers.ea.co...2479074/page/30

pokerglass.png

W sumie... Wiedziałem, że tak będzie. Premiera gry z Origin bez problemów? Ha, dobre sobie.

@up - To mordowanie botów nie ma być zastępstwem fragowania innych graczy. Ja to odbieram inaczej. To mi pokazuje, że naprawdę jestem badassem, czyli pilotem - super-żołnierzem, a nie zwykłym piechurem. Poza tym, może to przez to, że lubię gatunek MOBA, traktuję boty jak farmę, jak miniony w LoLu czy Docie.

Bo tak to działa. W Attrition nawet bardziej opłaca się zabijać boty, żeby wygrać, a ludzi tylko, jeżeli akurat nam przeszkadzają.

EDIT:

Na szczęście problemy były tylko przez parę godzin, wszystko działa dobrze.

Gra nie zawodzi. 15 map, większość świetnie zaprojektowana, duże place zabaw do parkouru po prostu. W Capture the Flag dzięki systemowi poruszania się gra się wyśmienicie. Trochę mało broni dla Pilota (10), ale w sumie nigdy nie byłem zwolennikiem posiadania ton pukawek, z których i tak używa się tylko 5% wszystkich.

Tylko kampania rozczarowuje. Naprawdę, mogli to zrobić lepiej - dać jakieś różne zadania dla obu frakcji, jak swego czasu w Enemy Territory chociaż. A dostaliśmy po prostu dominację i team deathmatch z cut-scenkami :f

Dziwi mnie cisza w temacie trochę, czyżby faktycznie Polacy nie zaufali nowej marce? Myślałem, że trochę będzie tu dyskusji, a tu nic tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja np. grę w ogóle olałem ze względu na historyczne zaszłości ze strzelankami wydawanymi przez EA. Złapałem się w dniu premiery na BF4, inni się złapali na beznadziejnego Warfightera, EA uznało, że Battlefield jest już zupełnie w porządku itd... Choć wiem, że nikt tego, że ja gry nie kupiłem, nie odczuje, to dawać tak grubą kasę EA po raz kolejny nie zamierzam. Pobawię się w wolnej chwili BF3/ew. BF4 i wystarczy.

No i faktycznie prócz tego myślę, że jednak wielu ludzi nie siedzi tak głęboko w temacie i jak widzą na półce nowe CODy, czy BF, to kupują w ciemno nawet takie krapiszcza, jak nowy COD, a taki Titanfall to w zasadzie dla nich no name.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiedziałem do 3 rano przy Titanfallu... Wstałem po 3 godzinach i gram dalej. Ta gra jest genialna. Dotychczas raz trafiło się w lobby dziecko CoDa było to widać od razu po zachowaniu. Przekleństwa krzyki i trollowanie.

Ja myślałem, że beta była super. Nie byłem gotów na to co gra zaoferuje nam w premierę <3 Teraz tylko dokupić season pass.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie trzyma cena, tak szczerze. Grałem trochę w betę i gra podoba mi się straszliwie, a wczorajsze oglądanie jak gra mój brat (kupił pre-order) tylko bardziej mnie nakręciło. TF wygląda naprawdę fajnie i naprawdę fajnie się w niego gra, bo w końcu mamy coś nieco innego niż kolejny BF/CoD. W przeciwieństwie do większości graczy, mi najbardziej podoba się walka na piechotę: skakanie pomiędzy budynkami, odbijanie się od ścian itd. Tylko ta cena, ponad 120 zł. to trochę dużo jak dla mnie. Normalnie bym się nie przejmował, ale w tym miesiącu kupiłem już LoS2, pre-paid do WoW'a, kilka indyków i jeszcze RoS za rogiem. EA dość szybko swoje gry przecenia, więc kupię trochę później i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem za 135 na muve bo z genialnym, odblaskowym plakatem. Było cholernie warto.

Mam nadzieję, że w dodatkach dodadzą również nowych tytanów itd. nie tylko mapy.

PS. Ten pomysł z tymi "smokami" na jednej mapie jest świetny. Nie dość, że walczysz z przeciwnikiem, to cie jeszcze stwór może porwać. Mogło by być więcej takich map.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...nie lubię was. Za te wszystkie pochlebne opinie tu i gdzie indziej. Recenzentów tez nie. A dlaczego? Bo malpujac za b3rtem i jego wypowiedzią z tematu o diablo mogę powiedzieć, ze woli we mnie za dużo nie było i przez te opinie i cenę 109zl za pudełko, mój bojkot skończył się wyladowaniem rzeczonego pudla w moim plecaku. Ech...no ale może dziś choć chwile to wyprobuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawka jest genialna, nawet ta niby "kampania" multi daje radę.

Mam tylko jedno zastrzeżenie co do gry, mianowicie mało trybów, broni, perków do odblokowania.

Oby w dodatkach dodali więcej.

Póki co gra skutecznie odciągnęła mnie od Cod`a i BF`a 4 jeśli chodzi o multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt, że kampania odblokowuje 2 różnych Titan, to bym powiedział, nie warto, chyba, że ci się nudzi. Mogli to zrobić dużo lepiej, ale co poradzić, w końcu kampania to tylko dodatek, a nie główny focus tej gry. Ogólnie muszę pograć więcej, ale póki co wygląda podobnie jak było w beta, nadal mnóstwo shotgunów ^^.

Jakby ktoś chciał zagrać razem, to niech da znać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem tak niecałą godzinkę na swoim starszym sprzęcie. Może nie chodziło cudnie na tych średnich w 1680x1050 (czy tam odwrotnie te 50 i 80), ale zabawa całkiem przyjemna. Co prawda masa chaosu, ale nawet największy noob dzięki narzędziom, które dostaje, ma szansę przy odrobinie sprytu choć jedną, dwie fajne akcje przeprowadzić. Piękną satysfakcję miałem, gdy gość świadomy mojej obecności przykucnął za rogiem przygotowany do eksterminacji mojej osoby, a zdziwił się chwilę później, gdy zaliczyłem na nim egzekucję z tyłu dzięki modułowi niewidzialności smile_prosty.gif

Fajnie, że po mapie lata też sporo botów, bo to sprawia, że nawet taki słabiak, jak ja, czuje się taki trochę mniej słabszy tongue_prosty.gif Kończę np. z wynikiem 3-7 - w BFie przyjąłbym to jako żałosny standard, a tu nawet byłem usatysfakcjonowany rozgrywką, gdy dodać do tego jednego ubitego tytana i 18 botów. Niemal na każdym można spokojnie sobie coś tam ubić w nawet dość hurtowych ilościach (ja zaliczyłem z 7 botów na jednym przeżyciu i było mi miło, choć nawet nie pamiętam, czy ktokolwiek żywy się wtedy trafił). Także gierka wydaje się fajnym, dynamicznym odstresowywaczem.

PS. 35GB audio? RLY?!

@Edit

Pozmniejszałem sobie coś tam jeszcze na potrzeby starszego kompa i na średnich teksturach z niskimi efektami i bez cieni gra i tak wygląda dla mnie zupełnie wystarczająco i działa jak ta lala. Do tego żadnego crasha przez ponad godzinę i w przeciwieństwie do BF4 wyłącza się w cywilizowany sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego żadnego crasha przez ponad godzinę i w przeciwieństwie do BF4 wyłącza się w cywilizowany sposób.

Co prawda gra działa dość stabilnie, ale trafiły się dwa, nieprzyjemne restarty rundy w kampanii.

Na z jednej strony o tyle dobrze, że zaraz po intrze wprowadzającym do danej mapy, ale gdy użyłem karty, to po restarcie już jej nie miałem.

Po prostu gra zaliczyła wykorzystanie, pomimo tego, że ani nie zginąłem, ani nie skorzystałem z jej dobrodziejstw.

Mam nadzieję, że to naprawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj na koncie brata, i ogólnie jest bardzo fajnie. Dynamika jest świetna, dzieje się dużo i szybko (ale jednocześnie nie za dużo i za szybko, jak w UT czy Quake'ach), tylko sporym zgrzytem był dla mnie czas meczu. A dokładnie fakt, że rozgrywki są bardzo krótkie. Rozegrałem kilka walk i długość meczu nigdy nie przekroczyła 15 minut. Z reguły walka trwa właśnie tyle, z 10-15 minut. IMO to trochę za krótko, nim zdążę się porządnie rozgrzać i ogarnąć to trzeba się zwijać do transportowca (albo uniemożliwić to przeciwnikowi). Nie ma też czasu na rozwijanie jakichś taktyk czy strategii, bo mecze za szybko się kończą. Moim zdaniem walki mogłyby być nieco dłuższe. Chyba że to zwykły TDM tyle trwa, a inne tryby rozgrywa się dłużej? Bo nie próbowałem niczego innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać. Po becie nie zastanawiałem się długo nad zakupem i na pewno nie żałuję wydanych na to pieniążków. Gra sie przyjemnie, rundy nie za długie co dla mnie jest wielkim plusem. Poza tym nigdy nie miało dla mnie znaczenia jaka dana gra ma grafike, ma ona po prostu sprawiać przyjemność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...