Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym chwalimy się swoimi rysunkami

Polecane posty

markcriley

Przez dwa "l", ale tak, podpisuję się pod tym. Abstrahując od zdolności (nader

, trzeba przyznać), gawędziarski styl w jakim utrzymuje swoje filmiki, sprawia że z przyjemnością obejrzą je nawet osoby średnio zainteresowane rysunkiem (
).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do moich cycków. Dzisiaj chciałem sobie coś porysować, ale przewaliła się nade mną burza i ciągle pada światło. Już trzy szkice trafił szlag, a jeden, który wykonałem i przetrwał, jakoś mi się nie podoba. Zresztą, to ten:

Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem! :D Gdybym nie był to po prostu bez sensu spamowałbym was jakimś badziewiem, a tego już robić nie chcę. Mam nadzieję zacząć wreszcie tworzyć jakieś rzeczywiście sensowne prace. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem! biggrin_prosty.gif Gdybym nie był to po prostu bez sensu spamowałbym was jakimś badziewiem, a tego już robić nie chcę. Mam nadzieję zacząć wreszcie tworzyć jakieś rzeczywiście sensowne prace. :]

Powiem tak, miałem takie samo podejście w stosunku do swojej osoby i fotografii i wiem, że może prowadzić do "samodestrukcji".

Mam jednak nadzieję, że sam nie wpadniesz w taką pułapkę.

Do tego, mam nadzieję, że masz kontakt (lub zamierzasz mieć) z innymi osobami rysującymi w tym stylu, które nie tylko komplementują Twoje rysunki, ale też potrafią skrytykować/podpowiedzieć, jedna taka osoba jest warta więcej niż 1000 postów pt "fajny rysunek 10/10" od osób mojego pokroju, które się kompletnie nie znają na rysunku.

Ponieważ jestem leniwy i nie chce mi się przeszukiwać tematu, bądź tak dobry i powiedz mi jak długo rysujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@def

Co prawda chciałem tu tylko rzucić nowy szkic...

Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.jpg

...który imo anatomicznie prezentuje się o klasę lepiej niż poprzedni. No, ale jak już pytasz to odpowiem.

Po pierwsze, oczywiście, że mam kontakt z odpowiednimi osobami! Są to cztery nicki figurujące na liście moich przyjaciół na deviancie. Każdy z nas zawsze może liczyć na odpowiedni feedback i pomoc od pozostałych. Krytyka, wykazywanie słabych punktów pracy, linki do przydatnych inspiracji i tutoriali. Wszystko. Na brak konstruktywnego wsparcia narzekać nie możemy. :]

Od jak dawna rysuję? Cóż, w zasadzie to od kołyski zawsze tam coś bazgrałem. Ale brak mi trochę samodyscypliny i zaparcia, więc ostatecznie rysuję bardzo mało i rzadko zdarza mi się ćwiczyć, nie mówiąc już o publikowaniu.

I nie martw się o moją samodestrukcję. Doskonale zdaję sobie sprawę z ryzyka, ale jestem w tej komfortowej sytuacji, że widząc prace lepsze od swoich tylko bardziej mnie one motywują, a nie wprowadzają w stan czarnej rozpaczy. No może czasem, ale tego uniknąć nie sposób. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...