Skocz do zawartości

Fred w którym dzielimy się wstydliwymi sekretami o których wszyscy wiedzą, albo i nie!


t3tris

Polecane posty

  • Odpowiedzi 550
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Tebeg
Zwracając się do kogoś po nicku, używam wielkiej litery, jeśli nick się od takiej zaczyna, w przeciwnym wypadku używam małej. Nie wiem jednak, co robić, gdy ktoś na forum ma nick napisany wielką litera, a na IRC-u małą. Pisę więc raz tak, raz tak.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "cfane" programiki robią się coraz bardziej przemyślane. Brat co jakiś czas jakiś zainstaluje (kiedy on zrozumie, żeby korzystać ze strony producenta?) i muszę odinstalowywać. Początkowo wystarczyło usunąć rozszerzenie i po sprawie. Ostatnio jednak musiałem odinstalować rozszerzenie, odinstalować program, zmienić stronę główną, zmienić stronę nowe karty i jeszcze zedytować skróty na pulpicie i pasku zadań (jako argument został chyba dopisany URL). Boję się, co jeszcze wymyślą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wbijać przysłowiowy kij w mrowisko i patrzeć jak mrówki biegają. Np. wejść na forum o Guild Wars 2 i napisać że gra to syf a WoW lepszy. Albo tak samo, tyle że PoE i Diablo 3. A pisanie na forum LoL'a że Dota 2 jest lepsza to już w ogóle poezja. Ludzie później się rozpisują, udowadniają swoją wyższość, czasami wyzywają, a ja po prostu patrzę jak świat płonie.

Chyba mam za dużo wolnego czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...