Skocz do zawartości

Fred w którym dzielimy się wstydliwymi sekretami o których wszyscy wiedzą, albo i nie!


t3tris

Polecane posty

  • Odpowiedzi 550
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Korzystając z tego, że ten temat został odkopany i wracając dyskusję na odpowiednie tory:

Jestem rudy. Może nie intensywnie, marchewkowo rudy, ale wystarczająco, żeby losowi ludzie zwracali mi na to uwagę

"jestem marchewkowo rudy" brzmi jak najtrudniejsze wyznanie, jakie może przyjść. człowiekowi

DM, w przyszłości daj kobiecie rządzić w kuchni.

Kurde, z przyjemnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że ten temat został odkopany i wracając dyskusję na odpowiednie tory:

Jestem rudy. Może nie intensywnie, marchewkowo rudy, ale wystarczająco, żeby losowi ludzie zwracali mi na to uwagę

"jestem marchewkowo rudy" brzmi jak najtrudniejsze wyznanie, jakie może przyjść. człowiekowi

Kropka po przyjść nadaje twojemu postowi liryczności. Prawie jak Miron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że ten temat został odkopany i wracając dyskusję na odpowiednie tory:

Jestem rudy. Może nie intensywnie, marchewkowo rudy, ale wystarczająco, żeby losowi ludzie zwracali mi na to uwagę

"jestem marchewkowo rudy" brzmi jak najtrudniejsze wyznanie, jakie może przyjść. człowiekowi

Kropka po przyjść nadaje twojemu postowi liryczności. Prawie jak Miron.

Telefon!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

jak chodzi o wyskakiwanie to czasami jak stoję gdzieś wysoko przy barierce to mam myśl żeby skoczyć

lubię patrzeć na całujących się gejów

Nie nazwałabym tego wstydliwymi, ale tak czy siak, +1.

Wspinałam się kiedyś na ~760-stopniową wieżę, z jej szczytu rozciągał się wspaniały widok, gdyby jeszcze tak wyskoczyć...

No i podczas jazdy samochodem z dość dużą prędkością czasem mam ochotę otworzyć drzwi.

welp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...