Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Germanotta

Moje własne Ask Me Anything

Polecane posty

W Wieśka grałam z rok temu, a I tomik przeczytałam w wakacje. Nie udzielę odpowiedzi na powyższe pytanie albowiem muszę sobie odświeżyć pamięć, co robię raczej nieprędko. Lubię go, ale teraz PLiO na pierwszym miejscu. Powinnam zmienić miejsce zamieszkania...

Cytując słowa braciaka: "Sapkowski i jego Wiedźmin to gniot w porównaniu do Martina."

Jestem pewna, że go pokochacie lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując słowa braciaka: "Sapkowski i jego Wiedźmin to gniot w porównaniu do Martina."

Teoretycznie ma rację, ale zapomniał dodać "[...], a Martin jest gniotem w porównaniu do Cooka."

A Cook wcale rewelacyjny nie jest :P IMO Sapkowski = Martin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po kolei:

@Art - o dziwo matematyka <3

@Death - na pierwsze pytanie powinieneś znać odp :D Olso, nie zastanawiałam się nigdy nad tym, bo nie ustępuję :P

@Gawain - nie grałam, być może w przyszłości, najlepsza to chyba póki co Gra o Tron, choć Miasteczko Salem to dla mnie też jedna z lepszych Kinga.

Simpsonowie? Nie trafiają do mnie. Griffinowie to dopiero rodzinka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę głupia historia....

Zakładałam konto w czasie, kiedy jeszcze uwielbiałam Lady Gagę. Myśląc nad nickiem nie chciałam, żeby był zbyt prosty, więc wzięłam jej prawdziwe nazwisko :D Problem w tym, że (nie wiem jak) zrobiłam w nim błąd. Właściwie powinno być germanotta, ale już....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...