Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysquff

Zakład bukmacherski

Obstawiajcie!  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto twoim zdaniem wygra pojedynek?

    • angrybird
    • QuakeDamage
    • QuadDamage
      0
    • Sedinus
    • Producent leku na ból pupy


Polecane posty

Gość angrybird

Zanim coś napiszesz przeczytaj wszystkie posty, ja napisałem swoje wywody, a kilka osób zaczęli robić sobie jaja, że przyjadą do olsztyna [CIACH] czy coś, żeby mi pokazać że napisałem głupie posty i oto mi chodziło, a nie, że ja jaja sobie robię, zresztą nie bron już tego QuadDamage tak bo on też nie jest bez winy i zluzuj porty bo znowu zaczynasz dyskusję bez potrzeby. Co do drugiego postu to też zluzuj porty, masz wygląd na 6 super fajnie, cieszę się oceniasz moją pisownie na dwa super ekstra, nie oto w tym chodziło tylko o atak quada na mnie bez potrzeby bo nic do niego nie miałem a on szukał nocnej zaczepki z nudów i tyle.

Ostatni argument, zachowalem się w tym temacie jak gimbus i się do tego przyznałem tak samo zachował się QuadDamage, co do reszty to już są ttylko twoje domysły bo nie wiesz co robię ile mam lat i jak żyje jeśli nie siedzę na tym temacie, więc nie mów taki oponii bo one mogą mijać się z prawdą, ty jesteś żółty bo masz żółtą sygnaturę jo?

Jeszcze jedno przekleństwo i zaliczysz rocket jump życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś napiszesz przeczytaj wszystkie posty, ja napisałem swoje wywody, a kilka osób zaczęli robić sobie jaja, że przyjadą do olsztyna [CIACH] czy coś, żeby mi pokazać że napisałem głupie posty i oto mi chodziło, a nie, że ja jaja sobie robię, zresztą nie bron już tego QuadDamage tak bo on też nie jest bez winy i zluzuj porty bo znowu zaczynasz dyskusję bez potrzeby. Co do drugiego postu to też zluzuj porty, masz wygląd na 6 super fajnie, cieszę się oceniasz moją pisownie na dwa super ekstra, nie oto w tym chodziło tylko o atak quada na mnie bez potrzeby bo nic do niego nie miałem a on szukał nocnej zaczepki z nudów i tyle.

Jesteś na dobrej drodze, żeby uśmiech który miałem na ustach przez cały czas zszedł bezpowrotnie. Bo co jak co, ale hipokryzja działa mi na nerwy. Mówisz żeby ludziska wyluzowały, a luzu to potrzebujesz głównie ty.

Ostatni argument, zachowalem się w tym temacie jak gimbus i się do tego przyznałem tak samo zachował się QuadDamage

Błąd. Dałeś się sprowokować, ja tylko delikatnie dokręcałem śrubkę.

Ale wygląda na to, że pora kończyć, bo jak pokręcę jeszcze trochę to z stąd wylecisz. A nie chce mieć nikogo na sumieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...