Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mysquff

Zakład bukmacherski

Obstawiajcie!  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto twoim zdaniem wygra pojedynek?

    • angrybird
    • QuakeDamage
    • QuadDamage
      0
    • Sedinus
    • Producent leku na ból pupy


Polecane posty

@angrybird

Rozumiem, że jesteś usatysfakcjonowany zniżeniem się do poziomu osoby cię "obrażającej"?

Nawet jeśli jest lepszy od ciebie, masz z tego powodu taki ból tyłka? Musisz być numero uno za wszelką cenę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

MAGNet Twój problemo, ja nie mam nic do was, tylko do QuadDamaga który myśli, że może dawać jakieś złote rady o które nie prosiłem w ten sposób mnie ośmieszając od tego to się zaczęło, skoro quaddamge dalej nie chce grać, to teraz daje termin ostateczny!

Dzisiaj miedzy 22:00 a 23:30 możemy zagrać mecz w duela i zobaczyć kto jest lepszym graczem, bez spiny, na luzie, żeby wyjaśnić to sytuację i nie ciągnąc tego dialogu. Przyjmujesz wyzywanie? Tylko nie mówi, że coś tam coś tam, skoro już tyle razy mi odpisałeś, to znaczy, że sprawa ciebie równie dobrze poirytowała, a to, ze się śmiejesz nie znaczy, że jesteś lepszy, tylko się w głębi duszy boisz, że się skompromitujesz. CZEMU NIE CHCESZ ZAGRAĆ WYJAŚNIĆ SPRAWY??? Bo się boisz, jakbyś miał naprawdę inne powody, to byś nie odpisywał w tej dyskusji tak żywo i byś się ziają innymi sprawami. Ide teraz na miasto bede w domu przed 22:00, mam nadzieje, że zagramy ten mecz i się wszystko wyjaśni !!!

Foshek po prostu nie rozumiem boga quake który uważa się, że ze mną wygra, skoro nawet nie widział jak gram. Tak samo oceniał mnie po jednym poście o eve, nie lubię takich ludzi, co myślą, ze nie wiadomo kim są i wszystko mogą, cała sprawa mnie dotknęła osobiście i chce się zrewanżować quadowi niszcząc go w jego grze w którą podobno jest mistrzem, ale tylko z opowieści bo na razie to się boi dodać mnie do znajomych. PROBLEM W TYM ŻE ON JEST LEPSZY ODE MNIE TYLKO W GRZE SŁÓW BO JEGO GRY NIKT NIE WIDZIAŁ NA OCZY.

NAJMAN PRZYNAJMNIEJ WSZEDŁ NA RING !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lordeon a ty co adwokat, jeśli ktoś mnie atakuje w chamski sposób to nie mam prawa odpowiedzieć na jego poziomie, chyba mam, więc co cie boli, nie pisze tak ogólnie, do ludzi, tylko do gościa który mnie wyśmiał a teraz boi się grać, czujesz różnicę? Spórz na siebie, ja mówię tak po bezpośrednim ataku na moja osobe, a QuadDamage uważa, że jest wielkim miszczem bo grał od czasów jakies bety ZERO i co? Jakoś go nie jedziesz, ja zrobiłem to samo co on, żeby pokazać jak on do mnie mówi, czyli się wywyższa to już masz ból pupy? Taka sprawiedliwość? Widzę dużo niekonsekwencję.

Dlaczego on uważa się za lepszego gracza chociaż nigdy nie widział mnie w akcji?? On może tak? Również może dawać chamskie złote rady na poziomie niedorozwiniętego pawiana żeby kogoś ośmieszyć tak, o które nie prosiłem?

Skończ to, bo to się nudne staje.

Ktoś popadł w "syndrom najlepszego gracza ever... w swoich oczach". Czyli ma ostry ból pupy.

@angrybird

NAUCZ SIĘ JĘZYKA POLSKIEGO, BO SZAŁU MOŻNA DOSTAĆ!!!!

Rage-Face.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGNet Twój problemo, ja nie mam nic do was, tylko do QuadDamaga który myśli, że może dawać jakieś złote rady o które nie prosiłem w ten sposób mnie ośmieszając od tego to się zaczęło, skoro quaddamge dalej nie chce grać, to teraz daje termin ostateczny!

Dzisiaj miedzy 22:00 a 23:30 możemy zagrać mecz w duela i zobaczyć kto jest lepszym graczem, bez spiny, na luzie, żeby wyjaśnić to sytuację i nie ciągnąc tego dialogu. Przyjmujesz wyzywanie? Tylko nie mówi, że coś tam coś tam, skoro już tyle razy mi odpisałeś, to znaczy, że sprawa ciebie równie dobrze poirytowała, a to, ze się śmiejesz nie znaczy, że jesteś lepszy, tylko się w głębi duszy boisz, że się skompromitujesz. CZEMU NIE CHCESZ ZAGRAĆ WYJAŚNIĆ SPRAWY??? Bo się boisz, jakbyś miał naprawdę inne powody, to byś nie odpisywał w tej dyskusji tak żywo i byś się ziają innymi sprawami. Ide teraz na miasto bede w domu przed 22:00, mam nadzieje, że zagramy ten mecz i się wszystko wyjaśni !!!

Foshek po prostu nie rozumiem boga quake który uważa się, że ze mną wygra, skoro nawet nie widział jak gram. Tak samo oceniał mnie po jednym poście o eve, nie lubię takich ludzi, co myślą, ze nie wiadomo kim są i wszystko mogą, cała sprawa mnie dotknęła osobiście i chce się zrewanżować quadowi niszcząc go w jego grze w którą podobno jest mistrzem, ale tylko z opowieści bo na razie to się boi dodać mnie do znajomych.

DAWAJ NA MAJTAJ! Rozklepię cię, że nic z ciebie nie zostanie. Już przepadłeś, ja cię znajdę, zobaczysz!!!! TY! TY! TY! LAMISZ! NOOB! DAWAJ DO OLSZTYNA! CAŁOM MAFIĘ!

18+

[media=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż bym się zgodził z Arturzynem, gdyby mnie później ludzie nie wytykali palcyma...

Udokumentowane :D

Ab8oEcV.png

DAWAJ NA MAJTAJ! Rozklepię cię, że nic z ciebie nie zostanie. Już przepadłeś, ja cię znajdę, zobaczysz!!!! TY! TY! TY! LAMISZ! NOOB! DAWAJ DO OLSZTYNA! CAŁOM MAFIĘ!

Dlaczego akurat do Olsztyna?

Obejrzyj wideo ze spoilera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

No i co mam napisać na to? A no nic bo to jest pisane dla JAJ, żeby pokazać jakie mam głupie argumenty, ale niestety QuadDamage nie pisał dla jaj tylko uważa się za kogoś lepszego dlatego chcę z nim zagrać w quakelivei roztrzygnąć czy jest dobry w QuakeLive, skoro przyznał sobie taki wspaniały tytuł w nicku, czy tylko jest hejterem który hejtuje i udaję mistrza. POZDRO I TLE W TEMACIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@angrybird frustracja przepełnia cię tak bardzo, że zapomniałeś jak się pisze zdania. Nawet nie mam za bardzo co cytować, bo praktycznie wszystko jest bez sensu. Uważaj, bo zaraz pękniesz.

Tylko dalej nie kapuje, co ty sobie ubzdurałeś z tym atakiem?

NAJMAN PRZYNAJMNIEJ WSZEDŁ NA RING !!!

A bokserzy na szczycie nie walczą z amatorami. Proponowałem ci grę, w mógłbym zagrać dla przyjemności i w której może miałbyś cień szansy bo z rok w nią nie grałem, to zacząłeś twierdzić, że hurr durr masz słabego kompa. A tribes ascend to nawet pięcioletnie PCety ciągną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym naprawdę wytknąć i Tobie i kładowi wiele błędów w całym tym cyrku, ale przesłanie chyba jest zrozumiałe. Wyluzujcie chłopaki, zrelaksujcie się, uśmiechnijcie i w pogodzie ducha podajcie wirtualną dłoń na zgodę.

Gdzie te błędy. Oprócz tego, że co najwyżej trochę za długo ciągnę ten taniec.

PROSZĘ O ZAMKNIECIE TEGO TEMATU PONIEWAŻ OTWORZYŁEM WŁASNY LEPSZY!

...wow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość angrybird

QuadDamage własnie pokazałeś jakie masz luźne gacie nawet w takim momencie jak ja wyluzowałem to ty dalej się spinasz teraz do MAGneta, może on to napisał dal jaj, a nie na serio? HEHHE zluzuj porty bracki! MAGNet ma racje, w sumie każdy ma w tym temacie racje oprócz mnie i ciebie bo zachowaliśmy się jak gimbusy, ale ja potrafię się do tego przynajmniej przyznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...