Jump to content

Recommended Posts

Papier w tym numerze jest identyczny jak w poprzednich - NIC sie nie zmienilo.

Albo miales wybitnie spocone rece albo np. trafil ci sie egz. ktory byl wyjatkowo "grubo" drukowany (tzn. dostal wiecej farby niz norma przewiduje) i dlatego latwiej ona schodzi.

Papier w tym numerze jest identyczny jak w poprzednich - NIC sie nie zmienilo.

Ktoś Was w jajo w takim razie robi smile_prosty.gif

Już wcześniej pisałem że papier (lub jakiś inny element druku) uległ pogorszeniu. Obecne egzemplarze zużywają się szybciej (co mi wartość kolekcjonerska obniża wink_prosty.gif). Szczególnie dotyczy to okładki i grzbietu (klejenie). Może to tylko mój problem bo czytanie numeru mi się zazwyczaj przeciąga i na półce mało leży. Problemy z farbą to nic bo każde pismo na lepszym papierze niż gazetowy na to trochę cierpi.

Kioskarka, u której zawsze kupuje chyba za mną przebada i zazwyczaj specjalnie wyszukuje te z najmniej pogniecioną folią biggrin_prosty.gif.

I jakoś mi się rzadko zdarza takie coś, tylko raz kiedy do X* wylał mi się na stronę. A dokładnie pamiętam, że był to "Poradnik dla początkujących dresiarzy**).

*popularny napój gazowany, potocznie "czarna woda". - znaczy się gnojówka :) - RoZy

**który jest teraz moim drugim Dekalogiem.

w okresie zimowym kiedy jest zimno farbka nie powinna się przyklejać do palców, gorzej to wygląda gdy są letnie upały wtedy mnie też to drażni, dodatkowo zapach który wydziela się z waszej gazetki po wyjęciu jej z folii też nie należy do przyjemnych, na koniec dodam że cd action pare lat temu nie farbował mi palców i nie śmierdział ale niestety teraz wszystko jest gorszej jakości niż dawniej

Zapach tego papieru to coś pięknego, ale co do rozmazywania się, nie sądziłem że ktoś założy temat o tym, ale to czysta prawda, tusz szybko się rozmywa, palce się kleją do stron i zostawiają ślady i w ogóle wszystko szybko niszczeje, jakby się miało zaraz zbiodegradować :P

Ja też uwielbiam zapach CD-Action świeżo wyjętego z folii, nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z moim podręcznikiem od matematyki, ale to pewnie dlatego, że jest rzadko otwierany.

Co do tuszu i rozmazywania, to chyba warto by zaopatrzyć się w specjalne rękawiczki. Jak mam takie foliowe :D (serio).