Skocz do zawartości

Zdobywczy

Polecane posty

Witam, i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

OK, do rzeczy:

Mam problem z grą Fallout 3, mianowicie, zainstalowałem ją ok. tydzień temu, i grałem bez problemów, aż nagle gdy włączyłem grę, wyskoczyło z góry okienko Windows Live, prosząc o klucz do gry. Przeszukałem pudełko i płyty, oraz instrukcję, ale klucza nie znalazłem, czy jest to błąd? Czy zgubiłem klucz?

Mam wersję ZWYKŁĄ NIE GOTY edition,mam 4 z 5 DLC (brakuje mi Mothership Zeta) i używam modyfikacji,

Grę kupiłem legalnie w Empiku, nie jest to pirat, i nie proszę was o klucz tylko o pomoc w pozbyciu się Windows Live, który uniemożliwia mi grę.

Nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania tego problemu. (Może po prostu nie umiem szukać?)

Jeśli będą potrzebne szczegóły, nie ma problemu, mogę też wstawić zdjęcie pudełka by udowodnić że to gra kupiona, a nie ściągnięta.

Pozdrawiam, i jeszcze raz proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze pamiętam polskie wydanie fallouta było wkastrowane z gfwl. Na twoim miejscu poszukałbym patchy na stronie cenegi ewentualnie przeinstalował całą grę.

Dopiero teraz, zauważyłem że gra w ogóle obsługiwana jest przez GFWL. Wcześniej nie było problemów, a reinstal nie jest dla mnie dobrą opcją bo instalowanie wszystkich modów zajęło mi ponad 80 godzin. A no i mam zainstalowane wszystkie patche, od cenegi. Jak myślisz czy GFWL disabler ze strony nexus mods, pomoże?

Games for Windows LIVE Disabler działa, temat do zamknięcia, dzięki za dobre chęci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...