Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 02/2014 - zawartość

Polecane posty

Na początku pragnę wam pogratulować umieszczenia na płycie Deus Ex: Bunt Ludzkości, co prawda grę nabyłem dużo wcześniej, ale doceniam danie jej na DVD. Odniosę się do newsa o Jutubowym koszmarze - dla mnie to paranoja, żeby ktoś musiał udowodnić swoją niewinność, tylko od razu się zakłada, ze dany film narusza prawa autorskie. Co szczególnie bulwersujące, do końca nie wiadomo do kogo pieniądze trafiają, bo ktoś rzekomo reprezentuję THQ, które upadło dobry rok temu!

Z zapowiadanych gier jestem ciekawy, co wyjdzie z Destiny i Pillars of Eternity. Z tej pierwszej produkcji czuć posmak gier z serii Halo. Patrząc na recenzje widać, że branża odpoczywa po bogatym wysypie gier wysokobudżetowych w 4 kwartale. Plamę dał Microsoft - nie sądziłem, że do najnowszej Forzy wcisną mikropłatności, gdzie się da.

Z publiscystyki najbardziej zainteresował mnie o grach z 2013 roku. Zauważyłem, że BioShock: Infinite w dziale rozczarowanie nie spodobał się redaktorom z najdłuższym stażem w CDA, zaś tytuł chwalili najmłodsi redaktorzy. Na koniec odniesę się do listu z AR o tytulu Back to 1986 - jak wspominał Smuggler, nie ma tych czasów porównywać z dzisiejszymi. Wtedy nie istniało coś takiego, jak prawo autorskie (taka ustawa pojawiła się dopiero w 1994 r.). Ponadto dzisiaj w erze dystrybucji cyfrowej można tanim kosztem kupić parę dobrych gier za niewielkie pieniądze, w 1986 tak się po prostu nie dało. Swoją drogą jakiś czas temu serwis Gamezilla zrobił eksperyment, ile gier można kupić za 50 zł. Wyszło, ze drogą cyfrową można dorwać parę smakowitych kąsków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wiem, że minął już prawie rok od wydania numeru 02/2014, ale mam pytanie: jak długo jest ważny kod na wierzchowca do Neverwinter? W lutym nie grałem, dopiero kilka dni temu założyłem konto a wczoraj chciałem wpisać kod i podaje mi, że jest niepoprawny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...