Jump to content
seba

Rozwiązany: Planescape Torment - skad wziac dwunastoscian

Recommended Posts

Witam! Juz od kilku tygodni gram (po raz pierwszy) w Planescape'a i choć graficznie juz sie zesztarzal to fabula i wykreowany swiat sa jednymi z najlepszych jakie widzialem kiedykolwiek w grach, filmach, ksiazkach. Tylko ze utknalem! Posilkowalem sie solucja ale nic ona nie daje. Pytanie moze ciezkie, bo dosc szczegolowe, a nie wszyscy pewno znaja gre na pamiec, ale bardzo chce wiedzieć co dalej, dlatego zapytam mimo wszystko.

Jestem w tym miejscu w grze

http://gexe.pl/plane...cape-torment/p6

na dokładnie tym fragmencie:

Wyjdź do Gmachu i udaj się do sypialni. Porozmawiaj z Urzędnikiem z Gmachu Rozrywki, a dostaniesz Klucz do pokoju w Gmachu Rozrywki, który należał do jednego z twoich poprzednich wcieleń. Wejdź do kolejnego pokoju po Niezaspokojonej Żądzy. Znajdziesz tu 117 miedziaków, 28 miedziaków, Srebrną bransoletę i Srebrny pierścień. Kolejny pokój i 187 miedziaków. W ostatnim, swoim pomieszczeniu, znajdziesz Zwój Zmiennobarwnej kuli, Zwój Identyfikacji, Zwój Zbroi, Zwój Tarczy, Zwój Przyjaciół, Zwój Ociemniałości, Stiletto wysokiej jakości, 3 Igły i nitki, Słój z płynem do balsamowania, Amulet z kości, Amulet z trupiej muchy, Amulet z węgla, Amulet z pętli, Amulet z karalucha, Amulet po trzykroć ślepego, 333 miedziaki, Zwój Ognia i lodu i Dwunastościan. Lepiej niż w Skarbcu Faroda! Spójrz na ten ostatni przedmiot. Pierwszą pułapkę ominiesz bez problemu. Do drugiej potrzebujesz co najmniej 13 inteligencji (lub stracisz 25 PŻ), a do trzeciej co najmniej 16 inteligencji (lub stracisz 25 PŻ). Dostaniesz 5000 doświadczenia.

Klopot w tym, ze nie ma tam

Dwunastoscianu

w calym pokoju! Wczytuje save'y i nie ma go tak czy siak. A drzwi do patio sa zamkniete i nie potrafie ich otworzyc. Ktos moze jakos pomoc? Bardzo nie chcialbym zaczynac gry od nowa. Macie jakis pomysl?

Edited by Seba77
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...