Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Kung Fu Panda (seria)

Polecane posty

Rzadko oglądam animowane i bajki i seriale, więc się nie jestem w temacie na bieżąco :happy: . Ale po mojemu, to można obejrzeć, a już na pewno wtedy jak nie masz co robić. Oby dwie stawiam na równi, żadna zachwycająca, ale żadna słaba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka nie dorówna jedynce, była po prostu o niebo lepsza.

Co? Przecież dwójka jest w każdym calu lepsza od jedynki. Pierwsza część była fajna, ale tylko tyle, ale dwójka była już kawałem świetnego kina, ze znacznie lepszą fabułą i bardziej "konkretna" - to nie była typowa rzemieślnicza robota Dreamworks i film fajny, ale zapychacz, tylko naprawdę świetna rzecz, chociaż oczywiście Toy Story 3 nie przebije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film świetny, duża dawka humoru gwarantowana, a właśnie to cenie sobie najbardziej w filmach animowanych. Potrafi rozśmieszyć do łez, a niektóre momenty zapadają w pamięci na długo. Umiejscowiona w fajnych klimatach z dobrymi dialogami. Te ich całe kung - fu, które mnie nie obchodzitrollface.gif też dobrze wyszło. No główny bohater niezłą rozpieduche zrobił, gdzie się tylko dało. Jeszcze końcowa walka zasługuje na uznanie w której to jakże pomysłowo pokonał niegrzecznego kotka.biggrin_prosty.gif Film zrobił na mnie wrażenie i to nie małe, oczywiście zawiera jako takie pouczenie, choćby związane z głównym składnikiem do zupki. ( Ci co oglądali powinni zajarzyć o co biega).

Moja ocena to 8+/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...