Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Życzenia świąteczne od moderatorów

Polecane posty

[RoZy] Życzę Wam wszystkiego tego samego czego i Wy mnie życzycie smile_prosty.gif

[Artius]Expa, Expa i jeszcze raz Ex...znaczy się pieniędzy. Dodatkowo worek skilla, by nie smutna była taka chwila. Dużo szczęścia i radości, oczywiście sporo gości. Przy okazji tej nowiny, odejdźcie od komputerów moi mili. Spędźcie święta te radośnie, razem przy ubranej sośnie !! ninja.gif

[black Shadow] Oryginalnie nie będzie, ale nie o oryginalność się rozchodzi, lecz intencje - najlepszego biggrin_prosty.gif

[yojo2] Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin imienin świąt Bożego Narodzenia. Oby się powodziło ;]

[Treser] Najlepszego :]

[MikaelDorren] Dużo zdrowia, rodzinnej atmosfery, smacznego karpia i mnóstwa prezentów.

Zdrowych i wesołych! ~Sevard

Happy Birthday Jezus! - Kawalorn

Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, udanego Sylwka i żeby Wam się dobrze kury niosły, w nowym 2014 roku.-m(s)

Wszystkiego nargoghowego z okazji świąt! - Lord Nargogh

Smacznego jajka! - Yoshi

Fajnych prezentów pod choinką i wypoczynku jak najdłuższego. Robota/szkoła mogą poczekać, exp - nigdy. wink_prosty.gif - Bethezer

Najlepszego! - Aiden

Zdrówka życzę. - ...AAA...

Miałem odciąć się od życzeń, ale admin postraszył :3. Także, ten tego... Wesołych i ciepłych, a przede wszystkim obfitujących w nowe, wspaniałe gry (i konsole) Świąt i szalonego Nowego Roku. - Stillborn

Gdy świąteczny nadszedł czas, wielki Gwiazdor jest wśród Was; Toteż dzisiaj wam tu życzy: szczęścia, zdrówka i słodyczy; Oprócz tego, nie zapomni: pogodności i radości; Bądźcie jednak wszystek grzeczni, bo was rózgą wręcz popieści wink_prosty.gif - behemort

Wszystkiego najlepsiejszego! [wies.niak]

Obfitych! [politan]

Więcej życia. Nie mylcie z większą ilością żyć w grach ;] - t3t

Smacznego jajka Zdrowych i wesołych znaczy się! -Abyss

Ja też! - Gofer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...