Skocz do zawartości

Otwieram nocną


t3tris

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Sonisphere. Czyli Kvelertak, Anthrax, Alice In Chains i Metallica.

Życzę dobrej zabawy, BTW.

(sorry za pisanie w dzień)

Całkiem solidny zestaw zespołów. Na pewno było asom.

Dzięki. Mam taką nadzieję. Kumpel się tarabanił godzinę temu, by się szykować i już jestem przygotowany na wyjazd, ale świadomość tłuczenia się taki kawał drogi przyprawia mnie o mdłości. Ciekawe kto będzie prowadził po koncercie.biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: brzmienie było słabe (Metallica to jeszcze uszła, gorzej z resztą. Zwłaszcza Kvelertak miał tragiczne nagłośnienie), ale nie zrujnowało to koncertu i mimo wszystko bawiłem się świetnie, zwłaszcza na Metallice i Anthraxie.

Mam nadzieję, że uda się kiedyś zobaczyć Kvelertak oraz Joeya z ekipą gdzieś w klubie.

I o ile Anthrax jest IMO "tylko OK" na płytach, tak potwierdziło się to, co widziałem na nagraniach live - na żywo rozwalają.

Ile tak na oko wam to zajmie? Ja jak pociągiem jechałem, to zajęło mi trochę ponad 5 godzin. Choć to podobno jakaś specjalna linia działająca tylko w wakacje, a przynajmniej tak mi ojciec mówił, jak z nim gadałem o wyjeździe. Do innych trzeba doliczyć z godzinę (jak szukałem pociągu powrotnego, to nawet jakaś 9-godzinna się znalazła, ale nie mam pojęcia, jaką trasą musi jechać żeby trwało to tak długo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Wszystko dopisało jak trzeba. Konkretne supporty w postaci Aterra i Made of Hate, których muzyki nigdy wcześniej nie słyszałem, ale spisali się świetnie (szczególnie Made of Hate). Rodzynek wieczoru po prostu zmiażdżył tę budę! W ich występie wszystko było dopięte na ostatni guzik. Od nagłośnienia, kontaktu z publicznością, po prezentację sceniczną. Swoją drogą Alissa spisuje się idealnie. Słyszałem jakieś kawałki The Agonist (kapela w której wcześniej była wokalistką) i nie było źle, ale z Arch Enemy jest jeszcze lepiej. Co prawda nie ma takiej mocy wokalnej jak Angela, ale idzie jej bardzo dobrze, no i widać, że dobrze czuje się w nowej ekipie. Oby częściej odwiedzali Polskę i dawali tak świetne koncerty.

No i mieliśmy problem z dojazdem do domu, ale to już nasza wina. Trochę przesadziliśmy. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...