Skocz do zawartości

Wybierz najlepszą grę 2013 roku!


MQc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 264
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Metro: LL.

Bioshock jako strzelanka był taki sobie pomimo świetnej fabuły. AC4 znów było kijowo zoptymalizowane. W Tomb Raidera nie grałem, a GTA póki co tylko na konsole. Wybór dla mnie oczywisty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na GTA V mimo, że nie grałem bo nie mam konsoli, ale po ogromie materiału który przejrzałem na necie pewny jestem, że na miano gry roku zasługuje GTA, a nie AC IV. W AC grałem i jest świetny, ale to GTA jest grą rozbudowaną i ukazująca naszą rzeczywistość w tak bardzo krzywym zwierciadle, no i wracając do GTA zawsze, ale to zawsze odnajdzie się coś nowego co cieszy, jakiś easter egg, albo zabawny tekst na karykaturze plakatu/bilboardu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nightchild

Bioshock. Żadna gra nie była dla mnie takim zaskoczeniem jak ten tytuł. The Last of Us też miało świetną fabułę, nie można zapomnieć również o klimacie Metra, ale Bioshock to mój faworyt. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipstersko oddaję głos na AC IV, jako jeden z największych hejterów AC IV, który narzekał na to, że to kotlet, jechanie na fejmie serii i nic nie wnosząca do cyklu gra, prawie wszystko cofam. Od miernego początku gra jest tylko coraz lepsza. Momenty poza Animusem niby szczątkowe, ale mogą wybudować coś więcej do przyszłej gry i są ciekawe. Jak dla mnie wielkie boom tego roku zaraz obok GTA V, z którym jest na równi. Battlefield 4 podobnoż słabo i raczej to prawda, a przynajmniej beta tak mi pokazała, a gejmpleje swoje dopełniły. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... GTA mnie nię kręci, podobnie AC, BioShck'a nie widziałem nawet na oczy, The Last Of Us niezłe, podobnie Tomb Raider, Metro jest ok, BF jest tak zabugowany że do dzisiaj nie mogę go ukończyć, za Call Of Juarez ani Europą Universalis nie przepadam więc mój wybór pada na Saints Row 4 które bardzo ale to bardzo mi się podobało. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezapelacyjnie GTA V. Ja osobiście nie znam drugiej tak dopakowanej gry i to jeszcze dopakowanej znakomitą zawartością.

Online powoli wykorzystuje swój potencjał i zabawa jest przednia. Single prócz troche rozdmuchanej fabuły jak dla mnie zarządził.

Postacie są barwne, nie brakuje polotu. O mieście można się rozpisywać i jak do chu*a wafla można wybrać SR4?!

Bo Saints Row 4 jest zabawne, ciekawe i czadowe, a GTA V dawno temu stało się nudne i pretensjonalne. Saints Row jest tym, czym seria GTA była kiedyś, a od czego dziś się odżegnuje, bo przecież jest takie poważne i dojrzałe. Generalnie GTA cierpi na syndrom licealny, kiedy bardzo chce się pokazać, że nie jest się już gimbusem... A ja mam 33 lata i wolę gry przyjemne od "ambitnych".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos to Assasins Creed IV: Black Flag, może ktoś powie: ?kolejna nieudolna gra z nieudolnej serii?, ale ja bawiłem się świetnie z Edwardem biegając po wyspach, zbierając znajdźki, dokonując cichych zabójstw, a co najważniejsze pływając po Karaibach, przy okazji wiodąc życie pirata w otwartym świecie z całkiem sporą ilością pobocznych(choć powtarzalnych) aktywności. I fani GTA powiedzą, że mają otwarty świat i mnóstwo zadań oraz mega frajdę, szkoda tylko, że nie mogłem jej doświadczyć(PC only). Jakbym mógł pograć w GTA5, pewnie mój głos byłby inny. Ale z samego szacunku dla serii i oglądania jak ktoś gra, GTA nie może być dla MNIE grą roku, dla świata niech sobie będzie, ale MOJE serce bije w tym roku dla Asasyna.

A co do innych propozycji:

Bioshock: Gra świetna, z interesującą fabułą i cholernie wciągająca, u mnie 2 miejsce na grę roku

Metro Last Light: Strach, potwory, Rosja, znów metro i duuużo więcej: miejsce 3

Call of Juarez: Gunslinger: Dziki zachód, pojedynki, zabawa, nieco rozwałki i humor: miejsce 5, tak 5 aktualnie ogrywane

Europa Universalis 4: kolejna Europa, ale lepsza Europa: Paradox spisał się świetnie: miejsce 6,

Total War: Rome II: czyli gra, której w zestawieniu bardzo brakuje: jest dużo lepsza od Europy Universalis(choć mniejsze opcje polityki). Kolejny świetny Total War wywołujący syndrom ?jeszcze jednej tury?, miejsce 4

A tak poza tym BF4 o 4głosów niżej(godzina 16:23; 112:116) od EU4: dziwne. Reszty produkcji jeszcze po prostu nie ograłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos oddałem na Tomb Raider, wielkie pozytywne zaskoczenie w tym roku, GTA V mnie trochę zawiodło, poza tym obrzydza mnie tak wielki hype na tą grę, która nie jest AŻ TAK dobra, na jaką się ją publicznie kreuje (równie bardzo mnie wkurza hype na PS4, które jest tandetnie wykonane, ma bardzo słabe tytuły startowe, ale i tak wszyscy wyjeżdżają z argumentem, że ma niby nie wiadomo jak wydajne bebechy, choć co pokazała poprzednia generacja - bardziej liczy się dobra optymalizacja niż wydajność).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście głosuję na assassin creed black flag,mimo iż nie ma tak olśniewającej grafiki jak np: Tomb Raider to swoją formą przedstawieniem Karaibów i piractwa powala wszystko co w do tej pory grałem. Najlepsza gra o piratach ever!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...