Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mishocod

Rozwiązany: Stacjonarny- Cena do ustalenia

Polecane posty

Witam

Rozważam nad zakupem komputera stacjonarnego. Z tym że nie wiem ile mogło by to kosztować, bo zupełnie się na tym nie znam. Warunki są następujące:

-Sama jednostka tak aby Wszystkie next geny chodziły na maks w min 40fps w 1920 x 1080

-Sama jednostka tak aby wszystkie next geny chodziły na medium w min 40fps 1920 x 1080

-Sama jednostka tak aby wszystkie next geny chodziły na maks w min 40 fps 1336 x768 (nie pamiętam czy taka dokładnie, ale jest to standardowa rozdzielczość w starszych laptopach)

A teraz pytanie, czy produkują jeszcze monitory w 1336 x 768 (czy jakoś tak) z tym że przynajmniej 23 cale a najchętniej 27, oczywiście kolory, kontrast dobry itp. Jeżeli sie da to jakiś link proszę.

Na razie bardziej rozważam niż kupuje :)

Dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem, ale na padzie bym grał a czasem bym do filmów używał. Tak wiem od tego może byc tv ale potrzebuje monitora smile_prosty.gif

Edit: Z tym że na pewno istnieje taki monitor i właśnie takiego potrzebuje, do gier i tp. Ostatni komputer kupiłem 8 mies temu i nie chce mi się kupować co pół roku nowego więc wole mieć taki monitor. Jeśli mówisz o tych 2000 zł to mówisz o którym zestawie ?

Edit 2: Jeżeli by się dało to jakąś specyfikacje, najchętniej z amd gdyż next geny posiadają części tej firmy więc powinny gry na nich lepiej chodzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona jest spoko, ale przydał by mi sie drugi, tego nie moge ani ulepszyć ani podkręcać. GTX 660m i7 16gb ram (do stacjonarki mogę dać 8gb jeżeli się da) 1920 1080 i tu bym sobie podłączał do monitora bo full hd taka karta nie uciągnie. Poza tym chciałbym też miec karte amd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by się dało to jakąś specyfikacje, najchętniej z amd gdyż next geny posiadają części tej firmy więc powinny gry na nich lepiej chodzić

Tylko jakoś nie chodzą (choć BF 4 bardziej lubi Radeony). Jedno z drugim (wyposażenie konsol + działanie gier na PC) niewiele ma wspólnego. W konsolach użyto innej architektury niż w PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie musi być amd, ale są tańsze, często wydajniejsze, poza tym mam już sprzęt od nvidi więc mogę mieć też od amd(bo niektóre gry się "gryzą" nvidią, czy amd).

Najważniejszy nadal jest dla mnie monitor, telewizora sobie na biurku nie postawie. Jeżeli taki istnieje to chętnie zobaczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nie ma budżetu, warunki są w pierwszym poście, chcę wiedzieć ile to może kosztować. Chodzi o to abyś nie podawał bezsensowych konfiguracji typu 3 x titan tylko 3 tylko komp które uciągną next geny. Oczywiście jak na przykład jedna gra będzie nie chodziła w 40 klatkach tylko 35 to nie szkodzi ale tylko żeby większość w miare chodziła t w 40 klatkach w odpowiednio max full hd medium full hd i max hd

to nie ma być komp który uciągnie gry za dekadę, mają po prostu dobrze działać gry teraz, oczywiście potem będę wymieniał części

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki o taka właśnie odpowiedz mi chodziło. Bo gdybym podał np 5000zł to napisalibyście najlepszą możliwą konfiguracje na tą cenę, a tego chciałem uniknąć. Moglibyście podać najlepsze możliwe konfiguracje do zestawu full hd max, i hd max. I jeszcze jeżlei nie ma monitora hd 27 cali to jaki największy można teraz kupić(hd)? Jeżeli chodzi o cenę to zostaje przy tym aby chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie, bardzo pomogłeś, teraz na spokojnie ogarnę konfigurację i powiem czy wszystko ok(masz plusa, o ocenę 5 gwiazdek, jeżeli da się jeszcze coś wystawić to napisz ;p) , tematu na razie nie zamykać.

Duży monitor hd jest mi potrzebny do grania, po prostu wole męczyć sie ze małą rozdziałką i mieć spokój ze sprzętem.

Edit: Jeśli chodzi o pierwszy zestaw, jeżeli da sie przełożyć z laptopa to przełoże 8gb (w laptopie mam 16bg) tylko nie wiem czy da się. Potrzebuje też dysku ssd, na system i niektóre gry, jest taka możliwość ?

Edit2: Czy jeżeli zostawił bym w drugim zestawie tą lepszą karte Gtx 770 czy jakoś tak, to mógłbym ją w pełni wykorzystać czy procek był by za słaby ?

Edit3: Ile pociągnie ten lepszy pecet, gry na max, i kiedy trzeba będzie go ulepszać,a czy karta nie lepsza była by ta Radeon R9 280?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast GTX 660 można też dołożyć do R9 270X

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-r9-270x-gaming-2gb-ddr5-pci-e-256bit-2dvi-hdmi-dp-box-r9-270x-gaming-2g-612659/

Zestaw Xeona jest jak najbardziej ok.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten

http://www.morele.net/pendrive-good-ram-gooddrive-twister-4gb-czarny-196953/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...