Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Germanotta

Gry, konsola, gadżety czy ciuchy?

Recommended Posts

Mam problem dotyczący, jak się pewnie domyślacie, gwiazdki. Sytuacja wygląda tak: od ponad roku męczę rodziców o xboxa 360. Podczas ostatniego błagania mama powiedziała "Może na święta". Ok. Pytam się wczoraj co z tym xboxem, a ona "Nie będziemy wydawać pieniędzy na badziewie związane z grami!!!". Zasmuciło mnie to bardzo, ponieważ jeśli nie święta to najbliższa okazja na kupno konsolki będzie w....czerwcu? Urodziny.

Po świętach w portfelu mam zazwyczaj jakieś 400 - 500 zł.

Moje pytanie:

Ciułalibyście nadal na konsolę, czy wydalibyście na gry ( chce Saints Rowa IV :D ), gadżety jak limitowana edycja trylogii Batmana, plakaty itp., książki czy jak klasyczna dziewczyna po prostu ciuchy (to kieruję bardziej do pań, szafie przydałaby się metamorfoza :D )

Aaaa, na święta ogólnie proszę o monitor, więc opcja o "poproszę na gwiazdkę to a potem tamto" odpada.

Chyba 47. :trollface:

@UP

Niech zgadnę? Kamasutra z własną modelką do testowania? Ewentualnie "Przewodnik po winach świata" z próbką każdego z nich... Ech, te moje marzenia...

Chodzi mi o "Najlepsze gry komputerowe świata", z komputerem dołączanym do książki.

Ale tak po prawdzie... po co komu xklocek? Serio, w jakim celu?

Tyż nie wiem. Ja to bym brał Soniacza, jeśli już. Najchętniej jedynkę, dwójkę i trójkę. :P Jedynkę miałem wieki temu, ale już nie mam. :(

germotta11: Wpadłem na jeszcze lepszy pomysł - stówkę wydaj na książki, a resztę na jakieś fajne planszówki.

A to na soniaku się nie da grać w GTA? Poza tym pomysł z planszówkami rzeczywiście bije pozostałe. Polecam... hum... dużo rzeczy, ale Gamedec jest kewl. Horror w Arkham jest kewl. Gra o Tron jest długa ale kewl. Albo zakup twilight empire i trać 12 godzin z życia na jedną partię.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...