Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eyvon14moutaire

Rozwiązany: Fallout 2 - Znikający Ekwipunek

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie mam problem. Ostatnio w Fallout'cie 2 pojawia Mi się błąd, który powoduje całkowite zniknięcie przycisku do otwierania ekwipunku. Po prostu w jego miejsce jest ... kawałek czarnego ekranu. Gra tak robi notorycznie na Moim zapisie. Nie sprawdzałam innych. Najczęściej błąd atakuje Mnie gdy tylko zajrzę do Pip-Boy'a - nie robi tego przy używaniu wszystkich opcji co jest osobliwe. Problem zazwyczaj pojawia się jak użyję na Pip-Boy'u działu dla czytania notatek z holodysków lub spisu wszystkich misji. Zaraz po zamknięciu Pip-Boy'a przycisk od ekwipunku znika pod czernią. Jedynym sposobem na to jak próbowałam jest tylko wyłączenie i włączenie gry. Zbyt bałam się zapisać stan gry z takim czarnym kwadratem więc nie wiem czy problem ulega stałemu zapisowi czy też nie. Ponowne wczytanie gry też nie pomaga bo kwadrat dalej tam występuje mimo że wczytuję grę SPRZED użycia Pip-Boy'a.

Czarny kwadrat też nie działa jako ten przycisk. Tam nic nie ma. Można klikać do woli bo i tak przycisk od otwarcia ekwipunku wyparował zostawiając czerń. Nie chcę już nawet mówić jak bardzo jest to przeszkadzające - to po prostu uniemożliwia granie. Przycisk potrafi zniknąć w przeciągu pierwszych 3 minut od wejścia do gry. Jeśli się go nie prowokuje przez otwarcie Pip-Boy'a (ostatnim razem zniknął nawet i bez takiej prowokacji) to wytrwa może z 10 minut a i tak w końcu wyparowuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem ten sam problem. Jednak nie znalazłem innego sposobu na rozwiązanie go niż wyłączenie i włączenie gry. Ale spokojnie, możesz zapisywać grę jak ci zabuguje. Problem nie ulega stałemu zapisowi. Zawsze też możesz użyć klawisza "I" żeby wejść do ekwipunku smile_prosty.gif Było to trochę irytujące, że muszę używać "I" ale dało się to przeżyć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawisz "I" ? No to o tym skrótowcu "Inventory" nie wiedziałam. Lol. Tyle się grało w Fallout'y a o takim czymś nie wiedziałam. Mogłam się wcześniej zapisać do tych ortodoksów z Trzynastego. Okej spróbuję z tym "I". Jeśli się uda to temat będzie do zamknięcia, no chyba że ktoś zna jakieś lekarstwo na pozbycie się tego problemu na stałe.

Dobra działa ten skrót klawiszowy - nareszcie da się grać klaszcze.gif

Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...