Skocz do zawartości

Polecane posty

A to się zdziwiłem, gdy ujrzałem negatywne opinie o sklepie Ram.net. Wielokrotnie zamawiałem u nich towary i wszystko było ok. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jedyny raz zawiodłem się na sklepie 3Kropki.pl. Termin wysyłki się przeciągał i w końcu po 2 tygodniach zrezygnowałem z zamówienia. Na szczęście bez żadnych problemów odbyła się owa rezygnacja - następnego dnia towar zamówiłem w innym sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również arest.pl:

Przy zakupie każdego komputera

w naszym sklepie:

Montaż zestawu* GRATIS

Testowanie komputera GRATIS

Instalacja systemu** GRATIS

* Gwarancja obejmuje każdy element zestawu z osobna

** Przy zakupie systemu operacyjnego w naszym sklepie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jutro z rana będę ich męczył o dołożenie tej durnej usługi do zestawu -.-...

//edit:

Plusik Dla TechPlanet, dodanie usługi obyło się bezproblemowo chociaż pan powiedział że kiedy napisałem w uwagach to już wiedzieli o co biega :).

Edytowano przez Abuk96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

@Apocalipse

no to gratuluję, ja jeszcze nie dostałem swojej przesyłki -.-

nigdy już tam nie zamówię, ze swojej strony dla osób ktore nie wiedzą gdzie zamawiać polecam techplanet ;)

Nie cytuj takich "kobył", jeśli Twoja odpowiedź to jedna-dwie linijki.-org

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkając ok 100km od Wrocławia, zamawiając w arest.pl dostałem w równe 22godziny. Bo zamawiałem ok 15 a dostałem paczkę o 13.00 następnego dnia.

Polecam arest.pl według mnie nie ma lepszego sklepu w tej okolicy. I maja możliwość złożenia zestawu jak już to zostało napisane.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o techplanet to mają szacunek dla klienta ale już z terminami jest mały poślizg we wtorek podano mi : (środa-czwartek będzie komputer) w środę rano podali że złożyli i w czwartek będzie a dzisiaj(czwartek) powiedzieli że tylko procesor muszą włożyć i jutro(piątek) będzie komputer no i zobaczymy jutro :).

Komputer przyjechał koło godziny 14:30 ;). Obecnie stoi i dochodzi do temperatury :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko w sprawie techplanet.pl najlepiej niech się wypowiedzą Ci co kupowali lub Ci na 100% pewni:

Czy jeśli dołożę do zestawu usługę "złożenia kompa" to w przesyłce dostanę tylko 1 karton a w nim obudowa i wszystkie części w środku czy też otrzymam wszystkie kartoniki + dodatkowe okablowanie, zaślepki itp. jakie uwzględnili producenci danych części oraz obudowę ze złożonym kompem ?

EDIT:

Przyszło info ze sklepu: wraz ze złożonym kompem dostaję także wszystkie pudła od innych części.

Edytowano przez dark elvis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę swój problem jaki miałem ze sklepem esc.pl , zdecydowanie odradzam ten sklep!! Ceny faktycznie są dość atrakcyjne ale to marna pociecha jeśli będziecie mieć problem ze swoim zakupionym sprzętem, ale do rzeczy.

Przed wakacjami zakupiłem tam zestaw komputerowy z kartą graficzną Power Color Radeon HD5850. Sama karta warta była ok 1000 zł. Po jakimś miesiącu zaczęły pojawiać się problemy.[...] reszta posta na stronie 10

Myślę że powinienem opisać ostateczny finał tej sprawy. Miała ona dla mnie szczęśliwy finał i dostałem nową kartę. Taki sam model tylko chyba po jakims liftingu bo radiator i wiatrak troche inne. Jak na razie działa bez zastrzerzeń. Skontaktowałem się z rzecznikiem, napisałem oficjalne pismo do esc.pl, a ten w "trosce o dobre imię sklepu" wymienił mi kartę na nową.

Edytowano przez farell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...