Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam jeszcze jedno male pytania, na ich stronie pisze ze "produkty typu plyta glowna,procesor itp" wysylac bez oryginalnych opakowan i ich zawartosci (kabli itp) , w moim przypadku nie ma mozliwosci naprawy tylko wymiana na nowa plyte . Mam rozumiec ze nowa plyte dostane bez oryginalnego opakowania i okablowania? Mam prawo do wymiany karty na nowa czy moge rowniez poprosic o zwrot pieniedzy? Ewentualnie podczas wymiany prosic o wyslanie inna firma kurierska?(DHL ma chore zasady i niekompetentnych kurierow.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze na infolini nie mozna uzykac numeru telefonu kuriera przewozacego paczke, po paczke musialem jechac autobusem bo kurier stwierdzil ze moje miejsce zamieszkania "koliduje" z jego trasa bo o 20 musi byc w Lesznie. Kurier poczatkowo nie chcial wystawic mi protokolu szkody twierdzac ze nie ma uprawnien ani papierow, jednak po paru minutach papiery cudownie sie znalazly a kurier przypomnial sobie ze jednak ma uprawnienia. Wszystkie paczki w wozie wygladaly tragicznie, wieksze przedmioty typu "donica" lezaly na mniejszych paczkach. U innych kurierow typu pocztex nigdy nie mialem problemow z dostawa do swojego mieszkania, a w przypadku uszkodzenia kurier posiadal firmowy aparat ktorym robil zdjecia uszkodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier ma dane przesyłki i tam ma dostarczyć paczkę, a jak mu coś nie pasuje to jego problem. Trzeba było nie jechać autobusem tylko przypomnieć mu łaskawie, że ma obowiązek dostarczyć towar tam gdzie ma wpisane.

DHL to dobra firma, ale pracują w niej różni ludzie. Pewnie akurat w Twoim rejonie jeździ gbur i tyle. Ja (odpukać) nigdy problemów z DHL nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar kupować w ciągu 2-3 dni komputer o wartości 3000zł. Chciałbym urzyć kodu na pendive. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z kodem. Po 1 jaki to kod. Po 2 muszę wrzucać do koszyka tego pendriva ? Czy sam kod wystarczy ? Oraz gdybym zamawiał kurierem to dostawa kosztuje 1 zł tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.ne...ementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O44Y129AC8

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Zamiennie zamiast montażu możesz wybrać pendrive, dokładnie ten

http://www.morele.ne...-czarny-196953/

Wtedy przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

Kody Ationxa do morele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie przestrzegam wszystkich przed sklepem KurtMedia. Kupiłem tam dysk we wtorek za pobraniem, wysyłka w ciągu 24h. Pisałem do nich wczoraj to podobno mieli wysłać. Nadal czekam, a informacji o wysyłce brak. Na prawdę sklep beznadziejny i nie polecam go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem to miał być wysłany wczoraj. Dzisiaj napisałem o 9 że rezygnuję bo nadal nie widzę aby był wysłany, to ten gość wysłał o 15 i pisze że będę miał w poniedziałek. Oczywiście nie przyjmę tego w poniedziałek. A jeśli chodzi o inne sklepy to polecić mogę agito.pl (bezproblemowe dosłanie brakującego elementu) oraz 3kropski (kupiłem obudowę na której była rysa, a pisałem że nie mogę wysłać całej i spytałem czy sam bok mogę z rysą. Niestety serwis się nie zgodził ale sklep zaoferował zniżkę na następne zakupy lub darmowego kuriera).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że już dzisiaj zamknęli sklep, a podobno ten burak wysłał dzisiaj to, mimo że strona kuriera nadal nie znajduje numeru przesyłki.

Czy mogę nie odebrać od kuriera jak w poniedziałek przyjedzie, bo ta wysyłka mnie przeraża i dopłacę 20zł i zajdę do komputroniku w mieście, bo mają jedną sztukę na stanie.

Szybciej bym towar dostał listem ekonomicznym. W dodatku nawet telefonu nie odbierają tylko na maile jak im się zachce.

Edytowano przez cayen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(kupiłem obudowę na której była rysa, a pisałem że nie mogę wysłać całej i spytałem czy sam bok mogę z rysą. Niestety serwis się nie zgodził ale sklep zaoferował zniżkę na następne zakupy lub darmowego kuriera).

Jaki normalny sklep przyjmie Ci kawałek obudowy? Kupujesz towar to odsyłasz go w takiej zawartości w jakiej dostałeś. Sklep nie weźmie i nie da Ci kawałka innej obudowy, tylko to co Ty odeślesz odda do serwisu, a serwis wymieni panel boczny na nowy albo da nową obudowę.

Co do pobrania to przeczytaj ten wątek

http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/217062-nieodebranie-przesylki-pobraniowej.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa podpisywania faktury przy odbiorze przesyłki na firmę jeśli odbiera ją ktoś inny? Tzn. znajomy ma firmę i ulepsza swój komputer i bierze sprzęt na swoją firmę, ale że ja jestem cały czas w domu to odbieram przesyłkę. Czy potrzebne jest jakieś upoważnienie? Podejrzewam, że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to odpowiedni temat więc na start prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniego.

Więc tak, mam do was pytanie. Zamawiając z morele.net i biorąc sprzęt na raty to czy mógłbym opłacić połowe (w moim przypadku to 1,5tyś) a drugą połowę spłacać w ratach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie jest wielka, to jest - a powinien dostać kartę o nie mniejszej wydajności. To co dla sklepu jest bardziej opłacalne nie powinno mieć tutaj znaczenia. No ale teoria swoje, rzeczywistość swoje. Niestety takie sytuacje się zdarzają nagminnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było odstąpić od umowy. Miałbyś spokój z tymi wszystkimi wybrykami. Sklep jednak tutaj jednak umiejętnie wykorzystał sytuacje i pozbył się czegoś, co pewnie i tak nikt by nie kupił. Dostałeś kastrata, cóż zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...