Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie wiem gdzie napisać ten temat, więc piszę tu. Pytanie dotyczy serwisu Morele.net w Olsztynie. Podane jest, że morele znajdują się w budynku SL Computer. Chciałem zamówić sprzęt z Moreli. Byłem dziś w SL Computer i spytałem o Morele. Sprzedawca odpowiedział, że Morele i SL Computer to jedna ta sama firma. Ale SL Computer także ma swój sklep internetowy. I pytanie polega na tym: Jeśli kupię sprzęt przez Morele będę mógł je odebrać w SL Computer w Olsztynie?

Dziękuję z góry za pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Najprawdopodobniej będę zmuszony zwrócić w trybie 10dni złożony w morele komputer (wadliwie działa , nie wiem dlaczego , mimo usilnych prób rozgryzienia ) .

Mam pytanie odnośnie systemu Windows . Jak rozumieć punkt regulaminu sklepu mówiący :

zwrotowi nie podlegają otwarte nośniki programów komputerowych, nagrań audialnych lub wizualnych .

Czy to oznacza , że sklep nie przyjmie zakupionego przy okazji Windows 7 OEM ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Muszę pochwalić morele . Odesłałem im w trybie 10dni komputer wraz z Windows 7 Box ( wcześniej pani z infolinii poinformowała mnie , że system też mogę zwrócić ) . Sklep towar przyjął bez mrugnięcia okiem a pieniądze bez zbędnego zwlekania zwrócone(dzisiaj wpłynęły na konto) .

Inna rzecz ... Korzystał ktoś ze sklepu Pixmania.com , macie jakieś zadnie na jego temat ?? W necie z tego co przejrzałem klienci potrafią mieć bardzo skrajne opinie . Ceny mają różne , daleko nie wszystkie są atrakcyjne( niektóre towary są droższe niż w Polsce) , ale trafiają się perełki np.

- i5 3570k za 788 zł.

http://www.pixmania.pl/pl/pl/11764446/art/intel/core-i5-ivy-bridge-3570k.html

-

VTX3D Radeon HD 7870 Black Edition tutaj niestety cena się zmieniła ( karta była w takiej samej wyprzedaży jak procek) , ale wczoraj przed snem mogłem ją kupić za 100 zł mniej (!) .

http://www.pixmania.pl/pl/pl/13126592/art/vtx3d/radeon-hd-7870-black-edit.html

Koszty transportu w tym sklepie od 45 zł. , ale łącząc kilka takich produktów w promocyjnej cenie może być znacznie taniej niż w Polsce . Tylko czy to nie jest czasem pchanie się w kłopoty , gdyby towar miał usterki ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak coś sie popsuje to wysyłaj do Francji i oszczędności na sprzęcie pójdą w mgnieniu oka a jak jeszcze będziesz musiał kilka części wysyłać to wyjdzie Cię po czasie drożej. Moim zdaniem nie warto się paprać dla paru dyszek w pixmanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens zamawiania w zagranicznych sklepach jest, ale przy rzadkim, niedostępnym - albo słabo dostepnym - w naszym kraju towarze.

Przykład? W Polsce, pewna karta EVGI kosztowała 2600zł. W mindfactory.de, ta sama karta - 2000zł.

Ale jeśli chcesz po prostu kupić zwyczajny komputer do grania, to nie ma sensu bawić się z zagranicznymi sklepami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Składając zestaw komputerowy z minimum 5 podzespołów - wkładasz do koszyka usługę montażu (nie jest to konieczne, gdy nie chcesz np. poskładanego komputera) i wpisujesz kod rabatowy: cdaction - wysyłka będzie za 0 zł, montaż będzie darmowy, a sprzęt bedzie sprawdzony przed wysyłką .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...