Skocz do zawartości
nerf0

Cycki

Polecane posty

Uwaga! To mój prezent dla Kath! Sorry Panowie, po prostu nie otwierać spoilera! (MÓWIŁEM, NIE OTWIERAĆ!!!)

3772.jpg

ciacho.jpg

00d600d17f7b8605ebe4c0ab415654a4.jpg

f0fc2031e8866fb41f1df5ffa661e058.jpg

1162.jpg

397c80fc9f33704f0579f1eb517508ab.jpg

bd76f69c082b6913d43cd1ac2b15ca6f.jpg

I na koniec "guys", którym zawsze zazdrościłem wyglądu....... te kompleksy....

paul_walker_4.jpg

Mats-Hummels.jpg

W sumie fajna odmiana, bo od tych cycków się aż w główce mogło przewrócić. Nie wiem kto rozpoczął, ale popieram smile_prosty.gif.

Edytowano przez Glovis
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie obrazki kobiet są w spoilerach, wasz argument jest inwalidą.

lwia część

tAE-i-find-your-l.jpg

poza tym, pisałaś coś, że ciebie dotychczasowe cycki rażą? narzekałaś? nie, więc to porównanie jest bez sensu

dodawajta se tego ile chceta, ale zakryjcie to w spoilerach, co w tym takiego trudnego? lepiej być internetowym trollem i wojującą kobitką z wałkiem i wkurzać innych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kek'd

Nie piszę, że mnie rażą, bo nie rażą. biggrin_prosty.gif A was nie powinny razić męskie klaty, tyle w temacie. Była mowa o tym, że topic jest dla damskich cycków i męskich klat, tak więc nie zabieraj głosu w sprawach, o których nie masz pojęcia, stach122, okay?

I nie obruszaj się tak, bo ci żyłka pęknie i co wtedy?

Lewis pierwszy raz zobaczył całujących się mężczyzn i zrujnowałam mu psychikę, ojojoj. ;3

Edytowano przez Kathai_Nanjika
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kath czy Ty naprawdę nie rozumiesz? Przecież wstawienie TAKICH męskich klat, może wprowadzić nas w kompleksy...Mnie już dawno wprowadziło, dlatego można powiedzieć, jestem ponad tym. Ale panowie wciąż nie mogą znieść, że są na świecie faceci TAK wyglądający, którzy w dodatku nie muszą fapować, bo panie same do nich przychodzą....Dla mnie to też smuteczek, ale nie pozostaje nic innego, jak pracować nad swoim ciałkiem ^^.

Edytowano przez Glovis
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kath czy Ty naprawdę nie rozumiesz? Przecież wstawienie TAKICH męskich klat, może wprowadzić nas w kompleksy...Mnie już dawno wprowadziło, dlatego można powiedzieć, jestem ponad tym. Ale panowie wciąż nie mogą znieść, że są na świecie faceci TAK wyglądający, którzy w dodatku nie muszą fapować, bo panie same do nich przychodzą....Dla mnie to też smuteczek, ale nie pozostaje nic innego, jak pracować nad swoim ciałkiem ^^.

Welp, a myślisz, że czemu tak rzadko wchodzę do tego tematu? Raz na jakiś czas wpadam wrzucić męską porcję, coby wam za dobrze nie było, ale poza tym tu nie bywam, bo bym chyba przestała przesiadywać w Internecie i wychodzić z domu. Zostałoby mi tylko leżenie i rozpaczanie, jakie to ideały istnieją na tym świecie, a ze mnie to taka baba jaga. :D

hehe

PS to wszystko to photoshop xD

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol'd

A was nie powinny razić męskie klaty

a ludzi nie powinno razić słońce

A RAZI

pls, Kath, stahp, bo penkne ze śmichu XDD

Nie obruszaj się tak, bo ci żyłka pęknie i co wtedy?

lol'd x2

ludzi, którzy są przeciwko niesprzątaniu po psach w miejscach publicznych też nazywasz obruszonymi? :D

ja ci się tylko staram wytłumaczyć, że to, co praktykujecie (wrzucanie zdjęć bez spoilerów), jest niefajne. tyle.

kij, że wystarczy wpisać 19 znaków, co zajmuje jakieś 3 sekundy...

Lewis pierwszy raz zobaczył całujących się mężczyzn i zrujnowałam mu psychikę, ojojoj. ;3

Kathai pls, przestań być nieśmieszna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewus, stało się. Jest obrazek bez spoilera. Wielkie mi halo. Widziałeś, żebym więcej wrzucała? Nie? No to cichaj już. Po kiego grzyba drążyć temat. Teraz nie do mnie pretensje.

To już na siłownie and do squats! I za jakiś rok wrzucamy swoje fotki z efektami :3.

O tyle dobrze, że (w swoim marnym mniemaniu) nie jest jeszcze ze mną tak źle. Ale podjęłabym jakieś ćwiczonka, gdyby tylko chciało mi się ruszyć ten mój seksowny tyłeczek. wink_prosty.gif
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...