Skocz do zawartości

Czat - rozmowy o pupie maryni


deBug

Polecane posty

Sytuacja jest analogiczna do chęci posiadania bluzek z ulubionym zespołem itp.

ale akurat te bluzki z zespołami to idealny przykład niepotrzebności raczej

Kupowanie konsoli jest oke, ale zakładam, że edycja limitowana kosztuje znacznie więcej, a ty kupisz ją po to, żeby mieć grawerunek z batmanem. Po co ci, kurde, grawerunek z Batmanem?

Silent po części słusznie, ale ty ogólnie trochę cebulisz. :P

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, Metalus, toż to normalne, że jest na świecie masa rzeczy, które ludzie chcieliby posiąść.

To, że wyrażają swoje pragnienia, też jest normalne.

ocb

ale niepotrzebne rzeczy są niepotrzebne

posiadanie dla posiadania to kupa

aha, konsola dla gier nie ma żadnego przeznaczenia, mkay

co złego w tym, że jest z edycji limitowanej?

Hmmm, jestem cichym fanem serii growej Nietoperza, wyszła specjalna edycja PS4 ze skinem Batmana, od kiedy konsola pojawiła się na rynku, chcę ją kupić, hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

Sytuacja jest analogiczna do chęci posiadania bluzek z ulubionym zespołem itp.

Podoba mi się.

Przydałaby mi się.

Gdzie tam, to tylko kupowanie dla kupowania.

T_T

Jedno pytanko, po co tłumaczysz się Metalusowi z czegoś tak prostego jak chęć kupienia PS4?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DM: ceny jeszcze nie podano, ale skoro wiem, że taka edycja będzie istnieć to mogę okazać chęć posiadania jej, błagam, zrozum. ;_; Gdyby moje oszczędności choć trochę oscylowały przy kwocie przeciętnego ps4, nie zastanawiałabym się i brała normalną wersję. Poza tym jest tani jak barszcz oddzielny skin z Batmanem...

SB

tak bardzo nie łapiesz

albo suaby bait

b3rt, odruch :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest analogiczna do chęci posiadania bluzek z ulubionym zespołem itp.

ale akurat te bluzki z zespołami to idealny przykład niepotrzebności raczej

ciekawe co powiesz jak ci powiem że gdyby było mnie stać to kupiłabym sobie bluzę od DC tylko dlatego że jest od DC

Also ale was ostatnio boli że ktoś dostaje na cokolwiek pieniądze od rodziców, zazdrość to brzydka rzecz :*

Edytowano przez nevya
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest analogiczna do chęci posiadania bluzek z ulubionym zespołem itp.

ale akurat te bluzki z zespołami to idealny przykład niepotrzebności raczej

ciekawe co powiesz jak ci powiem że gdyby było mnie stać to kupiłabym sobie bluzę od DC tylko dlatego że jest od DC

Ja miałem kiedyś buty z DC, polecam.

Ogólnie jeśli chodzi o odzież to wolę zapłacić więcej za coś jakościowo dobrego niż kupować szmaty które po dwóch praniach nadają się do mycia okien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co powiesz jak ci powiem że gdyby było mnie stać to kupiłabym sobie bluzę od DC tylko dlatego że jest od DC

Powiedziałbym, że to niepotrzebne? xd Bluza nie jest najistotniejszą rzeczą na świecie. Wystarczyć powinno, że jest ciepła i nie wygląda jak szmata :3

Also ale was ostatnio boli że ktoś dostaje na cokolwiek pieniądze od rodziców, zazdrość to brzydka rzecz :*

Jeśli kierujesz te słowa również do mnie i sądzisz, że okazuję zazdrość to być może powinnaś przeczytać moje posty ponownie.

DM: ceny jeszcze nie podano, ale skoro wiem, że taka edycja będzie istnieć to mogę okazać chęć posiadania jej

możesz, jasne, ale różni się to od realnego zamiaru zakupu czegoś bezużytecznego

Gdyby moje oszczędności choć trochę oscylowały przy kwocie przeciętnego ps4, nie zastanawiałabym się i brała normalną wersję.

Proszę bardzo, nie mam żadnych powodów do potępiania tego.

Poza tym jest tani jak barszcz oddzielny skin z Batmanem...

ale po co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB

tak bardzo nie łapiesz

albo suaby bait

No raczej łapię, że chcesz wyciągnąć od rodziców kasę na kolejną rzecz, która tak na dobrą sprawę jest ci zbędna (niedawno pisałaś, że braciszek apgrejdował kompa, nie?).

Ja naprawdę nie lubię, jak dzieciaki myślą, że wszystko mogą kupić, bo nie oni wydają pieniądze. Mam taką kuzynkę i strasznie mnie to wkurza u niej. :/ Zaczniesz zarabiać własne pieniądze, będziesz musiała się sama utrzymać, to będziesz wiedziała, o czym mówię.

Also ale was ostatnio boli że ktoś dostaje na cokolwiek pieniądze od rodziców, zazdrość to brzydka rzecz :*

Ano boli, no. :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli chodzi o odzież to wolę zapłacić więcej za coś jakościowo dobrego niż kupować szmaty które po dwóch praniach nadają się do mycia okien.

Zdecydowanie, jednak kupowanie dla jakości jest czymś zupełnie innym niż "kupię tę bluzkę, bo jest na niej fajny obrazek, na który i tak nie będę patrzył ja, tylko inni ludzie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić dobre i tanie ubrania. Polecam.

np?

Nie wiem :P

Noszę noname'y i nie narzekam. Wytrzymują wszystko.

Poza tym jest tani jak barszcz oddzielny skin z Batmanem...

ale po co

A po co ludzie tuningują auta?

Po co robią sobie tatuaże?

Dziwisz się, że piętnastolatka chce sobie odpicować PS4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SB

tak bardzo nie łapiesz

albo suaby bait

No raczej łapię, że chcesz wyciągnąć od rodziców kasę na kolejną rzecz, która tak na dobrą sprawę jest ci zbędna (niedawno pisałaś, że braciszek apgrejdował kompa, nie?).

exclusive

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić dobre i tanie ubrania. Polecam.

np?

Nie wiem tongue_prosty.gif

Noszę noname'y i nie narzekam. Wytrzymują wszystko.

Poza tym jest tani jak barszcz oddzielny skin z Batmanem...

ale po co

A po co ludzie tuningują auta?

Po co robią sobie tatuaże?

Dziwisz się, że piętnastolatka chce sobie odpicować PS4...

tatuaż może zachwycać i przyozdabia twoje ciało, ten skin na ps4 jest trochę meh, a nawet jeśli germanotta uznaje ów grawerunek za sztukę, to to arcydzieło spędzi swoje życie leżąc pod telewizorem, a sama zainteresowana czasem, acz rzadko, rzuci na nie okiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten skin na ps4 jest trochę meh, a nawet jeśli germanotta uznaje ów grawerunek za sztukę, to to arcydzieło spędzi swoje życie leżąc pod telewizorem, a sama zainteresowana czasem, acz rzadko, rzuci na nie okiem.

I wtedy zobaczy, że jest fajne i się będzie cieszyć. W czym problem?

Jej rodziców kasa, jej PS4.

Nie ogarniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DM - A po co sobie montować ledy w komputerze, kupować obudowy z okienkiem itd.?

Niektórzy fapują do spoilera zamontowanego w Tico, inni fapują do PS4 wymalowanego w penisy. Są gusta i guściki, proste.

Mnie też jakoś nie ciągnie aby wydać 1000 zł na znaczek pocztowy, ale nie mam bólu kloaki jeśli ktoś to zrobi, jego kasa, może sobie nawet przykleić do ściany i się o to ocierać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale akurat te bluzki z zespołami to idealny przykład niepotrzebności raczej
Ja na przykład nie lubię nosić koszulek bez nadruku, albo z jakimiś dziwnymi wzorkami z Croppa czy innego badziewia, noszę tylko merch, bo fajnie wygląda i jest wysokiej jakości, zwłaszcza te od polskich, jeszcze w miarę undergroundowych kapel - koszulki Gildiana polecam, nie kurczą się w praniu i nie tracą na kolorze, również też nie wyglądają jak szmatki, które prześwitują, tylko jak porządny t-shirt, a cena takiej koszulki z nadrukiem to 40/60zł.

Można też kupić dobre i tanie ubrania.
Zależy jaką kwotę masz na myśli mówiąc "tanie", bo ja na przykład kupuję t-shirty za 40/60zł i noszę je przez kilka dobrych lat, nawet nie widać, że są sprane, czy coś w tym stylu.

Also ale was ostatnio boli że ktoś dostaje na cokolwiek pieniądze od rodziców, zazdrość to brzydka rzecz :*
Nikt tu nie jest zazdrosny, po prostu nie przyzwyczailiśmy się do podejścia "nie pójdę na siebie zarobić, bo tatuś mi wszystko kupi". Imo jestem zdania, że większa satysfakcja przychodzi z czegoś, na co sobie człowiek sam zarobi i odłoży. Ach nie, zapomniałem, że ty nie zamierzasz iść do pracy i żyć na garnuszku rodziców do końca życia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...