Skocz do zawartości

Kontroler w Dark Souls


Pilarrr

Polecane posty

Cześć. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Dark Souls, lecz po pobraniu gry na Steamie i podłączeniu pada spotkała mnie smutna niespodzianka - gra nie chciała się odpalić. Kilkanaście minut zajęło mi zdanie sobie sprawy z zależności między obecnością pada a chęcią włączenia się gry, co mianowicie przekładało się na fakt, iż gra zaczyna działać dopiero jak wyłączę pada z portu USB. Próbowałem przełożenia kabla od pada do innego wejścia i kilku innych sztuczek, które mi przyszły do głowy, ale bez skutku. Gra zacina się od razu, gdy podłączę pada. Ktoś wie, jak sobie poradzić? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc zgodnie z wymaganiami oficjalnymi:

Microsoft Xbox 360? Controller for Windows? (or equivalent) is strongly recommended.

Myślę, że warto byłoby zaopatrzyć się w jakiś emulator pada z xbox 360 (np. X360ce). Nie wiem jednak jak z legalnością takiego pomysłu, więc bezpiecznie polecę kupno oryginalnego pada od Xboxa (sam posiadam taki od niedawna i jest to rozwiązanie z goła wygodniejsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-grac-na-dowolnym-padzie-emulacja-pada-xbox-360 konfiguracja według tej instrukcji nie przynosi efektów (dalej gra zacina się po podłączeniu kontrolera), a ja muszę męczyć się z klawiaturowymi ustawieniami w Dark Souls, a sami chyba dobrze wiecie, jak one wyglądają. Jakiś inny pomysł?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...