Skocz do zawartości

Diablo 3 - problem z hasłem


mansons

Polecane posty

Siema. Szczerze to nie za bardzo wiem czy w dobrym miejscu zamieszczam ten temat, ale w razie jakichś problemów proszę o przeniesienie go .

A więc do rzeczy. Dzisiaj postanowiłem sobie powrócić do gry Diablo 3, gdyż miałęm roczną przerwę w graniu. Gdy chcę się zalogować pisze, że dane logowania są niepoprawne. Spróbuj ponownie. (Błąd 3). Wychodzi na to że zapomniałem hasła bądź też ktoś zmienił mi hasło. I teraz pytanie: Czy jest szansa na to żeby odzyskać konto ? Próbowałem już resetowanie hasło na stronie ale oczywiście potrzebne jest tam imie i nazwisko które przy rejesracji sobie wymyśliłem ... Pomocy !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie supportu https://eu.battle.net/support/pl/help/ wybierasz grę Diablo 3. Następnie określasz temat jako "Nie mogę się zalogować" + "Nie pamiętam swojego hasła" --> kontynuuj.

I uaktywnia się przycisk poniżej "Wsparcie telefoniczne". Siedzi pod nim numer telefonu do polskiego oddziału pomocy (0800 702217).

Gdy będziesz dzwonić, powiedz jak jest z danymi, że masz je zmyślone i przygotuj się na to, że będziesz musiał podać kilka cyfr ze swojego klucza Diablo 3.

Gościu z obsługi wyśle Ci na e-mail link do zresetowania hasła i ewentualnie przywróci konto do odpowiedniego momentu, jeśli było grane przez kogoś nieupoważnionego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...