Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Damianuss

Vivisector Dusza Bestii

Polecane posty

Na mapie drm12 zwraca się do mnie dowódca drużyny, którą miałem uratować i mówi żebym uaktywnił Transloader, wciskam tab wchodzę do wioski, a żołnierze do mnie strzelają. Co mam zrobić?

Oni strzelają bez względu na to co robisz z transloaderem. Pozabijaj ich i sprawa z głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem a mianowice

jestem w mapie drm26 i gdy jestem w tym miejscu co na screenie to nie moge przejsc dalej bo zeby otworzyly mi sie dzrzwi za ktorymi jest zielony punkt musze przechylic tom wajche ale jak ja przechyle to drzwi od pomieszczenia w ktorym jestem zatrzaskuja sie i po chwili wyskakuje dwuch gosci z drabinki zabijam ich i nadal nic niewiem co zrobic pomocy!!

http://images26.fotosik.pl/232/bb8391d442de995bmed.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem a mianowice

jestem w mapie drm26....

http://images26.fotosik.pl/232/bb8391d442de995bmed.png

Jeśli mnie pamięc nie myli: wyjdź po drabince na górę, za plecami powinna być szafka elektryczna, otwórz ją, następnie zrób zwarcie w tej szafce. Lecz zanim to zrobisz, musisz pozbyć się kilku "zwierzaków".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem <_< Jestem na mapie drm34 i mam za zadanie włączyć dopływ powietrza (czy coś takiego). Znajduję maskę, a potem dostaję się do pomieszczenia zaznaczonego na mapie. W trakcie walki z latającym tracę maskę i życia. Kiedy wcisnę dźwignię nadal spadają mi zycia. Co robić? Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem gre Vivisector z numeru CD_ACTION , gra ładuje sie do końca potem sie minimalizuje i wyskakuje błąd ""too many the batches"" Możecie mi powiedzieć co sie dzieje?? i jak temu zaradzić by gra chodziła normalnie??

Zmniejszyłem wszysko na najnirzsz poziom i nadal mi wyskakuje ten komunikat

Mam

Intel pentium4 2,4GHz

512MB RAM

GeForce4 MX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem <_< Jestem na mapie drm34 i mam za zadanie włączyć dopływ powietrza (czy coś takiego). Znajduję maskę, a potem dostaję się do pomieszczenia zaznaczonego na mapie. W trakcie walki z latającym tracę maskę i życia. Kiedy wcisnę dźwignię nadal spadają mi zycia. Co robić? Z góry dzięki za pomoc

W tym momencie przedstawionym na screenie nie powinno ci już zabierać zdrowia. A jak zabiera to znaczy, że wystąpił jakiś błąd gry. Na pewno przesunąłeś tą wajchę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam bardzo poważny problem z tą grą. Nie wiedziałem że twórcy Vivisector'a rzucą gracza na tak głęboką wodę już na starcie. Do rzeczy więc. Problem polega na tym, że nie mogę przejść pierwszego bossa, zaraz na początku gry (?The Great Blue Screen Of Death?). Próbowałem podejść go już trzy razy (bezskutecznie). Jestem teraz ciężko ranny i desperacko potrzebuje wsparcia, choćby w postaci amunicji (bo ta mi się skończyła przy pierwszym podejściu gdy cisnąłem w niego wszystko czym dysponowałem teraz został mi tylko nuż, parę kamieni i sznurowadła [patrz avatar] ). Bardzo proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie pokazuje za każdym razem gdy odpalam vivika więc raczej to jest związane z grą. Co do mojego sprzętu to spełnia on wymogi gry.

Amd 3000+ 2.0GHz

1GB ram

ATI Radeon 9600GT

etc.

Nie jest to najnowsze i najwydajniejsze. No dobra zgadzam się mój komp przeżywa kryzys wieku średniego (2-3 latka ma) ale jeszcze żadna gierka nie wywaliła mi na nim takich błędów.

Ps Tak sterowniki zaktualizowane.

pps. Tak, directx Jest odświeżony.

ppps. Nie, nie mam żadnych nakładek na windowsa które mogły by przeszkadzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawiesiłem się na mapie 41.

Przeszedłem przez pokój z tyranozaurem i wszedłem do tej wielkiej hali. Zszedłem na dół, przekręciłem zwór, wróciłem się do punktu kontrolnego i nie wiem co dalej. Pomocy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz zawór i idziesz na dół, trzeba to powtórzyć do tąd aż pędziesz na samym dole. Najlepiej wtedy zapisz, idz uruchom konsole. Potem czekaj na środku mostu do pojawienia się brył lodu. Skocz na nie. Na koncu skocz na następny most.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz zawór i idziesz na dół, trzeba to powtórzyć do tąd aż pędziesz na samym dole. Najlepiej wtedy zapisz, idz uruchom konsole. Potem czekaj na środku mostu do pojawienia się brył lodu. Skocz na nie. Na koncu skocz na następny most.

Ale gdzie jest ta konsola?? Szukałem wszędzie i znalazłem tylko zawór

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić w wiosce, po tych zamykających się bramach, ubiłem żołnierzyków,i tak chodzę w kółko, od czasu do czasu w pewnej jaskini wsakuje na metalowe belki, być może to trzeba zrobić.

Musisz dostać się na taki jakby drewniany balkon(lepszego słowa nie umiem znaleźć :) ). Z jednej strony skały obok drewnianego podestu(podestów tych jest trzy, jeden wysoko i dwa niżej) skała jest mniej stroma. Trzeba wejść tak wysoko jak tylko się da,m wskoczyć na podest-balkon, i prosto mostem do punktu kontrolnego w tym drzewie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...