Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Damianuss

Vivisector Dusza Bestii

Polecane posty

A ja mam problem z pewną mapką. Jest na niej taki byk z karabinem i tarczą przypięty jakimiś kajdanami do nóg zabijam go plus 4 strażników podchodzę do bramy która jest zamknięta. Wydaje mi się że wszystko robię OK. Jakieś propozycje jak się dostać do kolejnego pkt kontrolnego który jest na szczycie bramy ?

http://img503.imageshack.us/img503/5739/hmmmxq0.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z pewną mapką. Jest na niej taki byk z karabinem i tarczą przypięty jakimiś kajdanami do nóg zabijam go plus 4 strażników podchodzę do bramy która jest zamknięta. Wydaje mi się że wszystko robię OK. Jakieś propozycje jak się dostać do kolejnego pkt kontrolnego który jest na szczycie bramy ?

http://img503.imageshack.us/img503/5739/hmmmxq0.jpg

Zabijasz go? To jego da się zabić? W każdym bądź razie musisz go zdenerwować(strzelić w niego parę razy) to się i uwolni. Wtedy gnaj do bramy. Wybij strażników i czekaj na byka. Ustaw się przed bramą. Byk zacznie atakować rakietami. Rób uniki tak by rakiety trafiały w bramę. Po kilku rakietach brama się rozwali i będziesz mógł przejść do punktu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijasz go? To jego da się zabić? W każdym bądź razie musisz go zdenerwować(strzelić w niego parę razy) to się i uwolni. Wtedy gnaj do bramy. Wybij strażników i czekaj na byka. Ustaw się przed bramą. Byk zacznie atakować rakietami. Rób uniki tak by rakiety trafiały w bramę. Po kilku rakietach brama się rozwali i będziesz mógł przejść do punktu.

To ja mam jakiś błąd gry bo jak go rozwścieczam to on się zrywa robi pare kroków i na tym betonowym podeście się zapada. A ja nie mam problemu z zabiciem go kilka rakieto i jest po nim :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ludzie pomórzcie. Zjechałem z mostu wielką windą w doszedłem do muru z zamkniętą bramą z wierzą na czubku.

Stoje przed tą bramą a za nią jest punkt kontrolny. Co trzeba zrobić???? Ją da się otworzyć??? Bo muru obejść się nie da

Zrób screena bo dużo jest bram za którymi jest pkt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxved

ja to dałem sobie spokój z vivisectorem... dla mnie to poprostu kaszanka... broń na elektryczność-nie da się przeładować... potworki nawet nawet- ale powiedzmy sobie szczerze- nieudolna kopia far crya... do poziomów nie mam nic do zarzucenia, ale ja utknąłem w momencie zaraz na początku, gdzie ciężarówka rozwaliła bramę i tam były pantery

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!! Jestem w pociągu, a dokładniej przy tym komputerze w którym sprawdzam trasy pociągu, czy cóś takiego. Włanczam komputer i pojawia sie nowy punkt kontrolny gdzieś na dole i nie wiem jak wyjść z tego pokoju i dojść do tego punktu. Drzwi którymi wcześniej przyszedłem są zamknięte, a innego przejścia nie widze. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!! Jestem w pociągu, a dokładniej przy tym komputerze w którym sprawdzam trasy pociągu, czy cóś takiego. Włanczam komputer i pojawia sie nowy punkt kontrolny gdzieś na dole i nie wiem jak wyjść z tego pokoju i dojść do tego punktu. Drzwi którymi wcześniej przyszedłem są zamknięte, a innego przejścia nie widze. :lol:

Wróć do komputera i tam są 4 pojemniki które musisz wyciągnąć, dopiero jak je wyciągniesz będziesz mógł wyjść !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cholerka ja też utknąłem w tym miejscu. Brama podniesiona ale żadna bryła lodu nie płynie. Co zrobić? O jaką konsole chodzi?

EDIT:

W tym miejscy występuje błąd w grze. U mnie bryły lodu są niewidoczne i tylko na wodzie widać kilka pęcherzyków powietrza, na które wystarczy wskoczyć i płynie sie dalej do punktu kontrolnego :) Gdybym tego nie zauważył to byłby koniec gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcia do mojego problemu. Nie moge żadnym sposobem przejść przez tą bramę.

Nie jestem pewien ale po prawej stronie od bramy powinna znajdować się jakaś sterta śmieci, amunicji. Gdzieś tam powinna być dźwignia aby otworzyć drzwi. Pamiętam, że pilnowały jej te hieny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale u mnie niczego nie ma. Przed bramą są stanowiska gdzie sie ludzie bronili ale nie ma tam wajch. Moze coś z kablami co idą obok drogi??

musi być ja pamiętam też miałem problem z tą bramą i znalazłem tą wajchę a może ty sprawdzałeś te pierwsze ,,śmieci" bo to jest troszeczkę dalej w ostatnich ruinach CZegoś

to nic z kablami tak samo myślałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien zaiste duży problem z Vivisector. Dokładniej rzecz ma się następująco:

Po opuszczeniu bunkru tam gdzie znajduje się wielki Minotaur, który podobno otwiera jakieś drzwi (?), zacząłem do niego strzelać po czym uciekłem pod bramę zebrałem apteczki itd. po czym wróciłem jednak Minotaura już tam nie było i nic nie moge zrobić chodzę wszędzie nic nie jest otwarte jestem zamknięty na tej przestrzeni. Najgorsze że wszystkie savy mam już po zniknięciu Minotaura!

Pomóżcie!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...